Jedna bateria - Wiele możliwości


Odkryj nieograniczoną elastyczność zasilania dzięki możliwości zasilania wszystkich urządzeń z serii 36 V tym samym akumulatorem. Przedstawiamy Ci najwyższą moc maksymalnie wydajnych urządzeń akumulatorowych, które nie tylko zapewniają efektywność, ale są również ergonomiczne i przyjazne dla środowiska.

POZNAJ NOWĄ JAKOŚĆ PRACY W OGRODZIE


Jeden akumulator do wszystkich wymagających zadań – do koszenia trawy, przycinania żywopłotów czy cięcia drzewa. Mocny akumulator litowo-jonowy AL-KO 36 V pozwoli uzyskać maksymalną wydajność podczas pracy w ogrodzie. To seria dla profesjonalistów i najbardziej wymagających miłośników zieleni.


Integracja pracy urządzeń z aplikacją AL-KO inTOUCH to gwarancja zupełnie nowej jakości pracy


Lekkie i wydajne ogniwa akumulatora zapewniają długą i komfortową pracę


Kosiarki AL-KO 36 V wyposażone są we wkładkę mulczującą, która pielęgnuje trawnik


Inteligentne urządzenia Smart stworzone dla profesjonalistów

w ramach naszej najnowszej promocji możesz skorzystać z niezwykłej okazji na zakup zestawu urządzeń 36V, a dodatkowo otrzymać aż 50% rabatu na kolejny akumulator. To doskonała okazja, aby ulepszyć swoje narzędzia i zyskać więcej energii do pracy!

ZOBACZ PEŁNĄ OFERTĘ


Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.