AGREGAT HEAVY DUTY DO WYSOKIEJ TRAWY

Numer produktu: 127576 Ten produkt nie jest dostępny w magazynie i oczekujemy na dostawę
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Wysokość koszenia od 30 do 90 mm
  • Idealnie sprawdza się na polach i łąkach z wysoką trawą
  • System szybkiej wymiany zespołu tnącego
  • Szerokość koszenia 110 cm
  • 3 noże poprzeczne
  • Wysoka jakość wykonania

Agregat Heavy Duty do wysokiej trawy

Agregat Heavy Duty do wysokiej trawy jest niezwykle wygodnym akcesorium, które możesz wykorzystać przy traktorach solo® by AL-KO.

 

Szczegóły techniczne agregatu Heavy Duty do wysokiej trawy

Akcesorium, które idealnie się sprawdzi na dużych terenach porośniętych wysoką trawą – regulacja wysokości koszenia od 30 do 90 mm. Dzięki 3 nożom poprzecznym oraz szerokości koszenia 110 cm, praca na polach i łąkach z wysoką trawą odbywa się szybko i wygodnie. Dodatkowym atutem jest system szybkiej wymiany zespołu tnącego.

 

Sprzedaż agregatu Heavy Duty do wysokiej trawy

Agregat Heavy Duty do wysokiej trawy można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.

 

...

Dane techniczne

Numer produktu 127576
EAN 4003718060904
Marka solo® by AL-KO

Pobierz instrukcję obsługi

Instrukcje Download (100.33MB)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.