BAZA MT 42.2

Numer produktu: 127633 Ten produkt nie jest dostępny w magazynie i oczekujemy na dostawę
Zawiera 23% podatek, plus Koszt wysyłki
  • Wielofunkcyjne urządzenie bazowe do pielęgnacji drzew, żywopłotów i trawników
  • Dostępne opcjonalne akcesoria: nożyce do żywopłotu, okrzesywarka na wysięgniku, podcinarka
  • Łatwy w obsłudze dzięki niewielkiej wadze i ergonomicznym uchwytom
  • Cichy i bez emisyjny – bez irytujących przewodów elektrycznych dzięki zasilaniu akumulatorowemu
  • Waga: 2,2 kg

Baza MT 42.2

W zależności od wybranej nasadki, urządzenie bazowe wielofunkcyjne MT 42.2 może być używane jako nożyce do żywopłotu (127646), okrzesywarka do gałęzi na wysięgniku (127643) i podcinarka do trawnika (127642). W celu jeszcze większej wygody pracy można zamontować dodatkową przedłużkę (127647), aby mieć ułatwiony dostęp do gałęzi położonych wysoko. To Twój pożyteczny pomocnik przy najważniejszych pracach w Twoim ogrodzie w domu. Dzięki systemowi szybkiej wymiany końcówek mocowanie przystawek jest dziecinnie proste.

 

Szczegóły techniczne bazy MT 42.2

Multinarzędzie z opcjonalnymi przystawkami, takimi jak nożyce do żywopłotu (127646), okrzesywarka do gałęzi na wysięgniku (127643) i podcinarka do trawnika (127642). W celu jeszcze większej wygody pracy można zamontować dodatkową przedłużkę (127647), aby mieć ułatwiony dostęp do gałęzi położonych wysoko. Kąt nachylenia w okrzesywarce na wysięgniku i nożyce do żywopłotu można regulować za pomocą naciśnięcia przycisku. Podczas używania narzędzia ani przewód elektryczny nie przeszkadza, ani ciężki silnik spalinowy - to spore odciążenie, zwłaszcza przy pracach wysoko nad głową.

Akumulator nadaje się do wszystkich urządzeń z rodziny AL-KO 36 V

Kompatybilne z:

·         Podcinarka MT BCA 4235.2 (127642)

·         Okrzesywarka MT CSA 4220.2 (127643)

·         Nożyce do żywopłotu MT HTA 4245.2 (127646)

·         Przedłużka MT MTA 42.2 (127647)

 

Sprzedaż bazy MT 42.2

Bazę można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.

 

Dane techniczne

Silnik Akumulatorowy
Rodzina akumulatorów AL-KO 36 V
Waga netto w kg 2.2 KG
Rura teleskopowa nie
Długość kartonu w cm 99 CM
Kompatybilne baterie 113280, 113524
Linia PREMIUM pro
Marka solo® by AL-KO
Instrukcje Download (3.61MB)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.