PILARKA 6646 SOLO BY AL-KO (ZESTAW)

Numer produktu: 127520 Mała ilość
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Kompaktowy zestaw do profesjonalnych zastosowań w leśnictwie i ogrodzie
  • Mocny, łatwy do uruchomienia silnik benzynowy 2,0 kW z wysokiej jakości gaźnikiem
  • Oryginalna prowadnica Oregon 38 cm z łańcuchem .325"
  • System łatwego rozruchu Easy-Start z zaworem rozruchowym i dekompresyjnym
  • Trwała magnezowa skrzynia korbowa i kuty wał korbowy

Pilarka spalinowa solo® by AL-KO 6646 - moc do wymagających prac związanych ze ścinką drzew i cięciem drewna

Pilarka spalinowa solo® by AL-KO 6646 łączy w sobie wysoką wydajność i niską wagę, dzięki czemu jest to wysokowydajne urządzenie do ekstremalnych obciążeń. Mocny, łatwy w rozruchu silnik benzynowy zapewnia dużą moc do bardzo wydajnej pracy tym lekkim narzędziem. Zaawansowane tłumienie drgań i ergonomia uchwytu zapewniają niemęczącą i przyjazną dla ciała pracę z narzędziem.

 

Dane techniczne pilarki spalinowej solo® by AL-KO 6646

Wytrzymała, oryginalna prowadnica Oregon o szerokości cięcia 38 cm umożliwia szybką pracę przy dobrej zwrotności i obsłudze. Boczny napinacz łańcucha z nakrętkami mocującymi zapewnia łatwość konserwacji. Elektroniczny układ zapłonowy z innowacyjną funkcją przycisku, starter i zawór dekompresyjny zapewniają szybki i bezpieczny rozruch.


Dzięki dodatkowemu tłumieniu drgań i ergonomicznie zoptymalizowanym uchwytom, siła napędowa jest przenoszona na prowadnicę i łańcuch przy niewielkich wibracjach, co ułatwia osiągnięcie precyzyjnych rezultatów cięcia przy jednoczesnej ochronie nadgarstków. Kolejnym plusem jest papierowy filtr powietrza o dużej pojemności. Niezwykle wytrzymała obudowa zapewnia długą żywotność. Inne najważniejsze funkcje obejmują regulację przepływu oleju, podgrzewanie powietrza w trybie zimowym oraz prowadnicę do ścinki zapewniającą lepszą kontrolę kierunku podczas ścinki.

...

Dane techniczne

Numer produktu 127520
EAN 4003718059823
Waga netto w kg 5.6 KG
Waga brutto w kg 8.5 KG
Objętość oleju do łańcuchów (m 300 ML
Napięcie łańcucha z narzędziami
Rodzaj dłuta Pół dłuto
Gwar. poziom hałasu w db(A) 115
Łańcuch piły 0.325"
Łańcuch 0,325
Marka solo® by AL-KO
Linia Premium

Power supply

Silnik Spalinowy

Cutting System

Maksymalna prędkość łańcuc 25
Długość prowadnicy w cm 38 CM

Engine

Pojemność zbiornika paliwa w l 510 L
Pojemność w cm³ 46.5
Obr./min 13000
Moc w kW 2 KW
Moc w KM 2.7 PS
Primer tak
Ilość cylindrów 1

Pobierz instrukcję obsługi

Instrukcje Download (11.19MB)
Deklaracje zgodności Download (106.35KB)
numer art. 127203 Duża ilość
183,27 zł
numer art. 127199 Niedostępny
33,97 zł
Zawiera 23% podatek plus Koszt wysyłki

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.