Chmura innowacji

Poznaj usługi innowacyjnych urządzeń
ogrodowych AL-KO

Połącz swoje urządzenia ogrodowe z aplikacją AL-KO inTOUCH Smart Garden, chmurą Smart Cloud oraz innymi inteligentnymi sprzętami ogrodowymi, tworząc innowacyjne rozwiązania, które sprawiają,  że ogrodnictwo jest dziecinnie proste. W prosty sposób możesz usprawnić i zautomatyzować procesy koszenia oraz pielęgnacji ogrodu, obsługiwać kompatybilne urządzenia takie jak Robolinho® z dowolnego miejsca na ziemi i uzyskać przydatne informacje o swoich urządzeniach. Oszczędzaj swój cenny czas i zarządzaj ogrodem jednym palcem.

  • SMART GARDEN
  • SMART COCKPIT
  • SMART DRIVE

Zobacz jak inteligentnie zarządzać ogrodem
przez smartfon i smartwatch

AL-KO inTOUCH 4.0 to aplikacja dostępna na urządzeniach typu smartwatch w systemach Apple Watch iOS oraz Android Wear.

AL-KO inTOUCH 4.0 umożliwia inteligentne rejestrowanie i dodawanie do aplikacji wszystkich posiadanych urządzeń AL-KO, niezależnie od tego, czy są to urządzenia smart, czy tradycyjne. Wystarczy zeskanować kod z urządzenia.

AL-KO inTOUCH 4.0 pozwala użytkownikom kontrolować, konfigurować, aktualizować i zdalnie serwisować swoje inteligentne urządzenia.

AL-KO inTOUCH 4.0 zapewnia także bezpośredni dostęp do zintegrowanych urządzeń partnerów, takich jak IFTTT czy Amazon Alexa.

Sprawdź, jak działa chmura
innowacji w ogrodzie

Dzięki inteligentnej aplikacji AL-KO inTouch 4.0, systemowi If This Then That oraz Amazon Alexa usprawnisz swoją pracę, a Twój ogród stanie się przestrzenią pełną innowacyjnych rozwiązań.ZARZĄDZAJ
INTELIGNETNYM OGRODEM

Roboty koszące Robolinho® to inteligentne urządzenia ogrodowe, pełne funkcjonalności dla nowoczesnego ogrodnictwa. Nieważne, czy Twój ogród to niewielka przestrzeń przy tarasie, czy też zjawiskowe labirynty wokół ogromnej rezydencji. Mały i sprytny robot Robolinho® odnajdzie się
w każdej przestrzeni. Wybierz optymalne urządzenie na swój kawałek zieleni.

POZNAJ NOWĄ
JAKOŚĆ PRACY W OGRODZIE

Koś trawę, przycinaj drzewa i pielęgnuj ogród wygodnie, efektywnie i bez emisji spalin. Kosiarki wyposażone w innowacyjny system smart cockpit uczynią z ogrodu inteligentną przestrzeń, a narzędzia kompatybilne z akumulatorem 36 V Energy Flex pozwolą na nieograniczoną kablami pracę.
Zobacz, jak to się robi mądrzej w ogrodzie.


SPRYTNE KOSZENIE
DUŻYCH POWIERZCHNI

Solidne, pełne innowacji i gotowe na wieloletnią pracę w ogrodzie. Tym charakteryzują się nowe traktory AL-KO. Niezmiennie mocne silniki oraz pojemne kosze zapewniają wydajną pracę na dużych powierzchniach, a najnowocześniejsza technologia smart drive sprawia, że koszenie trawy staje się innowacyjną przygodą. Poznaj produkty, które dają radość z pracy w ogrodzie.

Sprawdź gdzie kupić

Zobacz, co nowego w naszym sklepie


Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.