Combi Bf - Glebogryzarka Cf 500

Numer produktu: 110495 Ten produkt nie jest dostępny w magazynie i oczekujemy na dostawę
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • … Glebogryzarka do urządzenia wielofunkcyjnego solo® by AL-KO BF 5002-R w celu poluzowania gleby i przygotowania siewu
  • Aktywny zespół roboczy z czterema gwiazdami i 50 cm szerokości
  • Indywidualna regulacja głębokości roboczej
  • Bezpiecznie użytkowanie dzięki stalowej osłonie

Osprzęt do urządzenia wielofunkcyjnego BF 5002-R


Glebogryzarka o szerokości roboczej 50 cm zamienia urządzenie podstawowe w wydajne urządzenie do poluzowywania gleby lub pielenia

Glebogryzarka CF 500 jest osprzętem do urządzenia podstawowego BF 5002-R i zamienia je w wydajne urządzenie do poluzowywania gleby lub pielenia.
Niezależnie od tego, czy chodzi o uprawę, napowietrzenie czy wzbogacenie ziemi w ogrodzie: z glebogryzarką CF 500 i urządzeniem podstawowym optymalnie przygotujesz glebę przed siewem, poluzujesz i wymieszasz z substancjami odżywczymi, nawozami czy świeżą glebą.
Jako miłośnik ogrodnictwa lub hodowca warzyw możesz znacząco przyspieszyć pracę dzięki glebogryzarce. Dobra ergonomia urządzenia pozwala na intensywną pracę bez zmęczenia.


Szczegóły techniczne glebogryzarki CF 500 do urządzenia wielofunkcyjnego solo® by AL-KO 5002-R

Glebogryzarka CF 500 umożliwia wydajną pracę dzięki szerokości roboczej 50 cm. W porównaniu do przekopywania łopatą pozwala oszczędzić dużo wysiłku.
Specjalnie ukształtowany zespół roboczy z czterema gwizdami i wydajny silnik urządzenia podstawowego niesamowicie ułatwiają użytkowanie. Napęd na koła przejmuje większość pracy, a dzięki profilowi terenowemu 13-calowych opon jazda nawet na nierównym terenie czy zboczu jest łatwa i nie wymaga użycia siły.
Bezpieczeństwo jest kluczowe: Wysokiej jakości stalowa osłona glebogryzarki zapewnia bezpieczeństwo i chroni przed wyrzucanymi przy pracy kamieniami.


Kup glebogryzarkę CF 500 do urządzenia podstawowego solo® by AL-KO BF 5002-R

Glebogryzarkę (nr art. 110495) do urządzenia wielofunkcyjnego solo® by AL-KO 5002-R można znaleźć w autoryzowanych punktach sprzedaży sprzętu ogrodowego lub w naszym sklepie internetowym. Sprawia ona, że urządzenie podstawowe może być używane jako wydajna i zwrotna glebogryzarka. Jeśli chcesz używać urządzenia podstawowego do innych celów, polecamy akcesoria: listwę tnącą (nr art. 110494), kosiarkę rotacyjną (nr art. 110739), obsypnik (nr art. 110742), zamiatarkę walcową (nr art. 110605), pług śnieżny (nr art. 113267) oraz łańcuchy śniegowe (nr art. 112183).
Dodatkowo, jako uzupełnienie glebogryzarki, polecamy obsypnik (nr art. 110742).

...

Dane techniczne

Numer produktu 110495
EAN 4003718020045
Linia COMFORT pro
Marka solo® by AL-KO

Pobierz instrukcję obsługi

Instrukcje Download (3.37MB)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.