Combi Bf- Kosiarka Rotacyjna Fsm 5530

Numer produktu: 110739 Ten produkt nie jest dostępny w magazynie i oczekujemy na dostawę
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • … Stabilny agregat tnący do urządzenia wielofunkcyjnego solo® by AL-KO BF 5002-R
  • Szerokość robocza 530 mm dla efektywnego i zwrotnego koszenia
  • Koszenie z funkcją mulczowania
  • Zintegrowany mechanizm zatrzymujący ostrze dla większego bezpieczeństwa

Osprzęt do urządzenia wielofunkcyjnego BF 5002-R


Kosiarka rotacyjna FSM 530 o szerokości koszenia 53 cm do urządzenia wielofunkcyjnego solo® by AL-KO BF 5002-R

Kosiarka rotacyjna FSM 530 stanowi akcesorium do urządzenia podstawowego 5002-R i zamienia je w szybką i wydajną kosiarkę do profesjonalnego użytku na różnych powierzchniach.
Szybkie koszenie dzięki szerokości roboczej 53 cm oraz funkcja mulczowania


Szczegóły techniczne kosiarki rotacyjnej FSM 530 do urządzenia wielofunkcyjnego solo® by AL-KO BF 5002-R

Ta wydajna kosiarka rotacyjna jest idealnym urządzeniem do szybkiego i wydajnego koszenia większych trawników.
Za pomocą szerokości koszenia 53 cm ta kosiarka umieszczona na urządzeniu wielofunkcyjnym BF 5002-R może wydajnie i szybko pielęgnować duże powierzchnie do 2000 m². Dzięki mocnemu napędowi na koła urządzenia podstawowego szybko i bez nadmiernego wysiłku skosisz trawnik.
Koszenie z funkcją mulczowania: FSM 530 sprawia, że urządzenie podstawowe solo® by AL-KO BF 5002-R staje się pełnoprawnym narzędziem 2-w-1.
Kosiarka rotacyjna minimalizuje ryzyko zatkania się ze względu na swój sposób działania. Wytrzymała obudowa z blachy stalowej o dużej powierzchni gwarantuje bezpieczną pracę i wysoką wydajność.


Kup kosiarkę rotacyjną do urządzenia podstawowego solo® by AL-KO BF 5002-R

Kosiarkę FSM 530 do urządzenia wielofunkcyjnego solo® by AL-KO BF 5002-R można znaleźć w autoryzowanych punktach sprzedaży sprzętu ogrodowego lub w naszym sklepie internetowym. Sprawia ona, że urządzenie podstawowe może być używane jako kosiarka.
Jeśli chcesz używać urządzenia podstawowego do innych celów, polecamy akcesoria: listwę tnącą (nr art. 110494), glebogryzarkę (nr art. 110495), obsypnik (nr art. 110742), zamiatarka walcowa (nr art. 110605), pług śnieżny (nr art. 113267) oraz łańcuchy śniegowe (nr art. 112183)
Jeśli szukasz kosiarki listwowej z bardzo dużą szerokością koszenia i nie kupiłeś jeszcze urządzenia podstawowego, polecamy solo® by AL-KO 5001 R III (urządzenie podstawowe/komplet) jako alternatywę.

Dane techniczne

Długość kartonu w cm 82 CM
Marka solo® by AL-KO
Linia COMFORT pro
Instrukcje Download (640.91KB)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.