Combi Bf - Obsypnik

Numer produktu: 110742
OxSaleableIsNotOne: 0 Zawiera 23% podatek, plus Koszt wysyłki
  • … Trwały stalowy obsypnik do urządzenia wielofunkcyjnego solo® by AL-KO BF 5002-R
  • Łatwy montaż dzięki adapterowi

Osprzęt do urządzenia wielofunkcyjnego BF 5002-R


Obsypnik do urządzenia wielofunkcyjnego solo® by AL-KO BF 5002-R

Obsypnik jest osprzętem do urządzenia wielofunkcyjnego BF 5002-R i zamienia je w wydajne i łatwe w obsłudze urządzenie do obróbki gleby. Zarówno w ogrodzie jak i na działce - obsypnik to sprawdzony sposób na żyzną glebę i bogate plony. Tworzy zdrowy mikroklimat i zapewnia urodzaj również na glebach naturalnych.


Szczegóły techniczne obsypnika do urządzenia wielofunkcyjnego solo® by AL-KO BF 5002-R

Obsypnik jest zbudowany z wytrzymałej blachy stalowej i daje się łatwo zainstalować dzięki adapterowi montażowemu. Idealnie sprawdza się do przygotowania ziemi uprawnej w przydomowym ogrodzie.


Kup obsypnik do urządzenia podstawowego solo® by AL-KO BF 5002-R

Obsypnik do urządzenia wielofunkcyjnego solo® by AL-KO BF 5002-R można znaleźć w autoryzowanych punktach sprzedaży sprzętu ogrodowego lub w naszym sklepie internetowym. Rozszerza on możliwości urządzenia podstawowego o kolejną przydatną funkcję. Jeśli chcesz używać urządzenia podstawowego do innych celów, polecamy akcesoria: listwę tnącą (nr art. 110494), kosiarkę rotacyjną (nr art. 110739), glebogryzarkę (nr art. 110495), zamiatarkę walcową (nr art. 110605), pług śnieżny (nr art. 113267) oraz łańcuchy śniegowe (nr art. 112183).

...

Dane techniczne

Numer produktu 110742
EAN 4003718024661
Marka solo® by AL-KO
Linia COMFORT pro

Pobierz instrukcję obsługi

Instrukcje Download (1.5MB)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.