Oficjalny internetowy sklep z narzędziami ogrodniczymi firmy AL-KO

Nowy traktor Edition One

Zobacz akumulatorowy Traktor Edition One

Roboty koszące Robolinho

Doskonała wydajność robotów koszących Robolinho

Najpopularniejsze wyszukiwania

Traktory ogrodowe

Nowe traktory Premium zdobyły nagrodę German Design Award 2024

Rodzina produktów akumulatorowych

Odkryj nowe urządzenia akumulatorowe

Dłuższe koszenie - Mniej przerw - Maksymalna wydajność

Technologia MaxAirflow w kosiarkach i traktorach

Smart Kokpit

Korzystanie z inteligentnego kokpitu jest takie proste

Inteligentne roboty koszące

Mądrzej w ogrodzie z Alexą, IFTTT i aplikacją inTOUCH

AL-KO KOBER GROUP została założona w 1931 roku przez Aloisa Kobera. Z małej ślusarni w bawarskim mieście Großkötz koło Günzburga staliśmy się globalnym graczem na rynku techniki ogrodowej, wentylacji oraz motoryzacji, obecnym dziś na całym świecie.


Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.