Info o firmie

Informacje


Odpowiedzialny operator sklepu internetowego AL-KO i odpowiedzialny za zawartość strony dla działu „Gardentech” i usługodawcy zgodnie z § 5 ustawy o telemediach (TMG):

AL-KO Geräte GmbH
Ichenhauser Straße 14
89359 Kötz

Dyrektorzy zarządzający upoważnieni do reprezentowania: Peter Kaltenstadler, Sergio Tomaciello

Sąd właściwy: Sąd rejonowy HRB: 1537
USt.-IdNr.: DE 130842981
WEEE Reg.-Nr.: DE89889102

Kontakt:
Telefon: +49 (0)8221 203 203
Fax: +49 (0)8221 203 415
E-Mail: gardentech@al-ko.com
www.alko-garden.de

AGG

Neutralne pod względem płci oznaczenia osobowe: Ze względu na większą czytelność zrezygnowano z różnicowania ze względu na płeć (np. pracownicy) w oznaczeniach osobowych. O ile w poniższym tekście wspomniano tylko jeden z dwóch wariantów dotyczących płci, w interesie równego traktowania powinno to zasadniczo dotyczyć obu płci.


Prawo autorskie

AL-KO zastrzega sobie wszelkie prawa do tekstów, obrazów, grafik, plików dźwiękowych i animacji, które zostały użyte do zaprojektowania strony internetowej. Elementy te w dużej mierze podlegają ochronie praw autorskich i innym prawom ochronnym. Niektóre elementy użyte do projektu są również objęte prawami autorskimi osób trzecich. Zawartość sklepu internetowego AL-KO nie może być kopiowana, rozpowszechniana, zmieniana ani udostępniana osobom trzecim w celach komercyjnych bez zgody AL-KO Geräte GmbH. Nie dotyczy to plików, które są wyraźnie oferowane przez AL-KO na stronie internetowej do pobrania i publikacji.

Znak towarowy

Większość znaków słownych i graficznych na stronach internetowych AL-KO jest chroniona prawem znaków towarowych. Dotyczy to w szczególności logo, nazw produktów i oznaczeń typu.

Brak gwarancji, zrzeczenie się odpowiedzialności

Wszystkie strony internetowe AL-KO zostały stworzone z największą starannością. Mimo to AL-KO nie może zagwarantować, że zawarte w nim informacje są wolne od błędów i dokładne. AL-KO wyklucza jakąkolwiek odpowiedzialność za szkody, które wynikają bezpośrednio lub pośrednio z korzystania z tej strony internetowej, chyba że wynikają one z umyślnego działania lub rażącego zaniedbania ze strony AL-KO lub jej pełnomocników. Pobieranie plików i wprowadzanie danych osobowych odbywa się na własne ryzyko użytkownika.

Uwaga

Wyrokiem z dnia 12.05.1998 r. sąd okręgowy w Hamburgu orzekł, że umieszczając link, możesz być współodpowiedzialny za treść linkowanej strony. Według sądu okręgowego można temu zapobiec jedynie poprzez wyraźne zdystansowanie się od tych stron. Na naszej witrynie umieściliśmy szereg linków do innych stron w Internecie.

Pragniemy podkreślić, że nie mamy wpływu na treść stron, do których prowadzą linki. Dlatego dystansujemy się od wszelkich treści na tych stronach i nie przyjmujemy Twoich treści jako własnych.

Niniejsze oświadczenie dotyczy wszystkich linków i treści stron, do których prowadzą nasze linki.


Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.