Informacje dla Dilera


Wyszukiwanie części zamiennych

  • Wyszukiwanie i zamawianie części zamiennych ( skorzystaj ze schematów)
  • Wypełnij protokół reklamacyjny
  • Zarządzanie zamówieniami
  • Przygotuj wycenę
  • Dane podstawowe

> do wyszukiwania części zamiennych


Zgłoszenie protokołu reklamacyjnego

Jako nasz sprzedawca AL-KO możesz znaleźć wszystkie niezbędne informację na temat produktów na naszym portalu serwisowym.  

> do portalu serwisowego


Dodatkowe informacje

> do kart charakterystyki

> do danych technicznych produktów AL-KO (PDF)

W poniższych dokumentach znajdziesz wszystkie istotne informacje dotyczące przechowywania i wysyłki akumulatorów litowo-jonowych oraz urządzeń (z wbudowanymi lub załączonymi akumulatorami). Zawiera również informacje dotyczące wysyłki wadliwych / uszkodzonych akumulatorów litowo-jonowych.

> Wysyłka akumulatorów litowo-jonowych do urządzęń AL-KO i Solo® by AL-KO (PDF)
> Przechowywanie akumulatorów litowo - jonowych (PDF).


Szkolenia

Tutaj znajdziesz wszystkie informację dotyczące prowadzonych przez nas szkoleń

> harmonogram szkoleń


Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.