Karta Charakterystyki

Sicherheitsdatenblätter | AL-KO Gartengeräte

Karta charakterystyki produktu

Otwórz poniższą stronę aby wyświetlić pliki

EG-Konformitätserklärung_WiFi_Funkmodul_2014-53-EU_vollst_20191216

Zgodnie z rozporządzeniem REACH („Rozporządzenie (WE) nr 1907/2006 Parlamentu Europejskiego w sprawie rejestracji, oceny, udzielania zezwoleń i stosowanych ograniczeń dla substancji chemicznych”), które weszło w życie 1 czerwca 2007 r., Każdy dostawca zgodnie z art. 31 ust. 1 zobowiązany do dostarczenia każdemu „nabywcy substancji lub preparatu” (klientowi) informacji w postaci karty charakterystyki. Obowiązek ten nie dotyczy produktów sprzedawanych np. Przez AL-KO! Niemniej jednak chcielibyśmy przekazać karty charakterystyki jako informacje. Poniżej znajdziesz wszystkie aktualnie dostępne karty charakterystyki dla naszych artykułów. Jeśli nie możesz znaleźć arkusza danych, skontaktuj się z odpowiedzialnym przedstawicielem handlowym.Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.