KOSIARKA BĘBNOWA RĘCZNA 28.1 HM EASY

Numer produktu: 113864 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, plus Koszt wysyłki
  • Szerokość robocza: 28 cm
  • Wysokość koszenia: 14-35 mm
  • Regulacja wysokości koszenia: 4-stopniowa
  • Powierzchnia koszenia: 150 m2
  • ⌀ kół: 220 mm
  • Technika koszenia: Bęben, bezdotykowy
  • Wrzeciono kosiarki: 12,8 cm, 5 stalowych noży
  • Waga: 6,8 kg

Najczęściej kupowane razem

299,00 zł
Ten produkt
99,00 zł
Duża ilość

Łączna cena wszystkich produktów

398,00 zł

Zawiera 23% podatek plus Koszt wysyłki

Kosiarka bębnowa Razor Cut 28.1 HM Easy

Kosiarka bębnowa Razor Cut 28.1 HM Easy pracuje bez emisyjnie i cicho i jest idealnym partnerem do mniejszych ogrodów. Specjalne 5-nożowe wrzeciono kosiarki zapewnia równomierne i precyzyjne koszenie trawy. Precyzyjne cięcie - jak nożyczkami.


Szczegóły techniczne kosiarki bębnowej Razor Cut 28.1 HM Easy

Kosiarka bębnowa o szerokości koszenia 28 cm Razor Cut 28.1 HM Easy jest idealnym partnerem do trawników o powierzchni do 150 m². Wysokość koszenia można regulować 4-stopniowo od 14 do 35 mm. Dzięki trzpieniowi kosiarki z 5 stalowymi nożami, dolne ostrze nie stykają się, dzięki czemu uzyskujesz dokładne i precyzyjne cięcie, a trawnik jest doskonale pielęgnowany. Koła o średnicy 220 mm poruszają się bardzo płynnie nawet po nierównym terenie. Dzięki kompaktowej konstrukcji i niewielkiej wadze zaledwie 6,8 kg, zwrotna kosiarka bębnowa jest również doskonałym partnerem do przyjaznej dla trawnika pielęgnacji małych, skomplikowanych ogrodów. Opcjonalnie dostępny jest 35-litrowy kosz na trawę – nr artykułu 113867.

 

Sprzedaż kosiarki bębnowej Razor Cut 28.1 HM Easy

Kosiarkę można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych, możesz ich znaleźć TUTAJ

...

Dane techniczne

Numer produktu 113864
EAN 4003718061819
Waga netto w kg 6.8 KG
Szerokość produktu w cm 43 CM
Wysokość produktu w cm 100 CM
Długość produktu w cm 90 CM
Waga brutto w kg 8.8 KG
Liczba noży wrzeciona kosiarki 5 ST
Średnica wrzeciona kosiarki mm 128 MM
Materiał wrzeciona koszącego stal
Linia Easy
Marka AL-KO

Power supply

Silnik Manualny

Mowing System

Szerokość robocza w cm 28 CM
Wys. koszenia min/max (mm) 14 - 35 MM

Working area

powierzchnia do mkw 150 QM

Cutting System

System tnący walcowy

Pobierz instrukcję obsługi

Instrukcje Download (25.14MB)
numer art. 113867 Duża ilość
99,00 zł
Zawiera 23% podatek plus Koszt wysyłki

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.