Koszty wysyłki & Dostawa

Koszty wysyłki

W przypadku zamówień o wartości do 400 zł brutto, koszty spedycji w kwocie 25 zł brutto w całości obciążają Nabywcę.
W przypadku zamówień o wartości powyżej 401 zł brutto koszt dostawy wynosi 0 zł.

Rejon dostawy: Polska

Zamówienie

Czas realizacji zamówienia zależy od wybranego sposobu płatności.
"W przypadku paypal-, kart kredytowych i błyskawicznych płatności przelewem, towar wysyłamy w dni robocze, od poniedziałku do piątku, w ciągu 24 godzin. Zamówienia złożone w dni powszednie do około 12.00 są zwykle pakowane i wysyłane w tym samym dniu. W przypadku płatności z góry, dostawa odbywa się natychmiast po otrzymaniu środków. W soboty i niedziele zamówienia nie są realizowane.
Możesz sprawdzić aktualny status Twojego zamówienia online w dowolnym momencie. Proszę się zalogować w naszym sklepie na Twoim koncie. Dowiesz się, czy Twoje zamówienie jest w przygotowaniu lub zostało przekazane firmie spedycyjnej."

Dostawa

Dostawy naszych produktów mogą być dokonywane tylko na terenie Polski.

Aby zaoferować najlepszą obsługę, zleciliśmy usługi transportowe renomowanej firmie spedycyjnej. Paczki o łącznej wadze do 40 kg będą dostarczane jako pakiet przez GLS. Po wysłaniu towaru z naszego magazynu otrzymasz e-mail z linkiem do śledzenia przesyłki. W ten sposób zawsze możesz śledzić, gdzie znajduje się Twoja przesyłka i kiedy nastąpi dostawa przez kuriera lub spedycję.

Paczki (do 40 kg) dostarczane są przez GLS bez uprzedniego zgłoszenia/awiza od poniedziałku do piątku.


Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.