ŁADOWARKA AKKU TC30 LI 18 V

Numer produktu: 113561
OxSaleableIsNotOne: 0
Zawiera 23% podatek, plus Koszt wysyłki
  • Ładowarka akumulatorów z 18 V
  • Możliwość ładowania dwóch baterii AL-KO jednocześnie
113540
KOSIARKA 34.8 Li 18 V (ZESTAW) Szczegóły

 

Podwójna ładowarka firmy AL-KO ładuje jednocześnie dwie baterie 18 V.

 

Podwójna ładowarka AL-KO

Dzięki podwójnej ładowarce firmy AL-KO ładowanie dwóch baterii z rodziny 18 V jest szybkie i bardzo wydajne. Ładowarka działa z maksymalną mocą 20 V i 2 A. Po naładowaniu akumulatorów, ładowarka zasygnalizuje to przy pomocy diody. Podwójne ładowanie usprawnia pracę ogrodowe, urządzenia są w ciągłym użyciu.

 

Sprzedaż podwójnej ładowarki AL-KO TC30 Li

Podwójną ładowarkę można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć href="https://www.al-ko.com/shop/pl/locator/">TUTAJ.
Za pomocą podwójnej ładowarce można ładować dwie baterie 20 V / 2,5 Ah (nr art .: 113559) z rodziny 18 V.

...

Dane techniczne

Numer produktu 113561
EAN 4003718057614
Marka AL-KO

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.