Linia akumulatorów PowerFlex

Akku Gartengeräte | solo by AL-KO Power Flex Akku im Einsatz

Wysoka wydajność dla wymagających

Profesjonaliści polegają na bezprzewodowych rozwiązaniach

Akumulator do wszystkich wymagających zadań: czy to przycinanie żywopłotu, przycinanie trawy, piły do ​​drewna, przycinanie czy koszenie trawnika - nasz wydajny akumulator litowo-jonowy Power Flex o maks. 42 V / 7,5 Ah napędza każde profesjonalne urządzenie Power Flex do maksymalnej wydajności. Nasza najmocniejsza rodzina akumulatorów zapewnia imponujące rezultaty w pół i profesjonalnych pracach ogrodniczych.


Zalety akumulatorów Power Flex 42 V


| Wodoodporny i wytrzymały
|
Duża wydajność
| Automatyczny wskaźnik poziomu naładowania
| Inteligentna pamięć

Innowacyjna technologia dla wymagających


Dzięki rodzinie akumulatorów Power Flex możesz wykonywać wszystkie prace ogrodnicze na dużą i i nawet komercyjną skalę. Wspólną podstawą rodziny akumulatorów Power Flex jest blok akumulatorów litowo-jonowych 42 V / 7,5 Ah. Zachwyca imponującą wydajnością pracy z dużymi rezerwami mocy. Jest bezprzewodowy, bezemisyjny i wyjątkowo cichy. Ponadto dzięki ogniwom litowo-jonowym jest wyjątkowo trwały i nie rozładowuje się samoczynnie: nie ma efektu pamięci. Wskaźnik LED na akumulatorze zapewnia dokładny stan naładowania. Dzięki temu zawsze wiesz, kiedy bateria wymaga naładowania. Akumulator jest ponownie naładowany już po 2,5 godzinach. Następnie, w zależności od urządzenia, możesz pracować z nim do 200 minut. 

Energy Flex spotyka Power Flex

Ta sama moc przy dobrym stosunku jakości do ceny

Dla wymagających ogrodników hobbystów mamy dobrą wiadomosć:

Dzięki lekkiemu akumulatorowi Energy Flex z serii AL-KO masz teraz ekscytującą alternatywę dla profesjonalnego akumulatora Power Flex. Dzięki napięciu 40 V i pojemności 4,0 lub 5,0 Ah, Energy Flex oferuje podobną moc. Jest lekki, niedrogi i idealny do stosowania w średnich i dużych ogrodach. Wybrane urządzenia Power Flex mogą być teraz używane z lekkim akumulatorem Energy Flex dzięki przejściówce akumulatorowej BB 40.

Asortyment Power Flex 


numer art. 127390 Duża ilość
1.299 zł *
numer art. 127588 Duża ilość
2.779 zł *