Mądrzej w ogrodzie

Świętuj z nami 90 lat!

Z okazji naszych urodzin przygotowaliśmy mnóstwo ofert specjalnych i promocji.

Poznaj nasze najpopularniejsze produkty

Z nami zrobisz to mądrzej w ogrodzie

Od 90 lat tworzymy najwyższej jakości innowacyjne urządzenia. Naszym celem od zawsze jest dostarczanie rozwiązań, które wyprzedzają oczekiwania swoich użytkowników. Zgodnie z mottem Quality for Life koncertujemy się na ludziach, ich indywidualnych potrzebach i odpowiedziach na ich oczekiwania.

Wszystko dla komfortowej, lekkiej dla użytkownika i środowiska oraz inteligentnej pracy w ogrodzie.

 

Inteligentne 
roboty koszące Robolinho®

Cicho, pewnie i bezpiecznie, tak pracują roboty koszące Robolinho®. Sterowane z dowolnego miejsca na świecie, zarządzane głosowo i przyjmujące inteligentne polecenia, ułatwiają zarządzanie ogrodem. Innowacyjne rozwiązania to nasza mocna strona.

Super ciche,<br> bezpieczne, inteligentne<br> i perfekcyjne koszenie Super ciche,
bezpieczne, inteligentne
i perfekcyjne koszenie
Prawdziwy mistrz<br> w skomplikowanych ogrodach Prawdziwy mistrz
w skomplikowanych ogrodach
Boczne ładowanie powoduje mniejsze ugniatanie trawy przed bazą Boczne ładowanie powoduje mniejsze ugniatanie trawy przed bazą
Gwarancja bezpiecznej pracy w ogrodzie Gwarancja bezpiecznej pracy w ogrodzie

Najczęściej wybierane

Urządzenia akumulatorowe
bez spalin, bez wysiłku

Koszenie trawy, strzyżenie żywopłotu, zdmuchiwanie opadłych liści w jedno miejsce - rodzina urządzeń akumulatorowych pracuje na jednej baterii. Dołączył do niej rider R 85.1 LI do koszenia wysokich traw, wyposażony w niezwykle mocny akumulator, samochodowy układ kierowniczy, tempomat i pojemny kosz. To czysta praca w ogrodzie bez wysiłku.

Bez spalin Bez spalin
Bateria do wielu urządzeń Bateria do wielu urządzeń
Żadnych kabli Żadnych kabli
Wysoka wydajność użytkowania Wysoka wydajność użytkowania

Najczęściej wybierane

Kosiarki spalinowe
PREMIUM

Koszenie, zbieranie, mulczowanie, wyrzut boczny i prosta obsługa - z tego słyną kosiarki spalinowe PREMIUM. Nasze nowe modele oferują szereg dodatkowych korzyści, są odporne na uderzenia, odkształcenia i korozję. Charakteryzują je przy tym świetne właściwości tłumiące. Innowacyjny system MaxAirFlow sprawia, że kosz jest napełniany od góry i tym samym efektywnie wypełniony. Więcej powietrza pomiędzy trawnikiem, a korpusem kosiarki powoduje nabijanie kosza o 20%, lepiej od konkurencji, dzięki czemu rzadziej przerywasz pracę, by go opróżnić.

Wyjątkowy<br> komfort koszenia Wyjątkowy
komfort koszenia
Koszenie<br> z mulczowaniem Koszenie
z mulczowaniem
Solidna<br> obudowa Solidna
obudowa
Pojemny<br> plastikowy kosz Pojemny
plastikowy kosz

Najczęściej wybierane

Mocne
traktory ogrodowe

Niezwykle mocna rama to wizytówka nowych traktorów oraz serce każdej maszyny. Zaprojektowana z myślą o wieloletnim użytkowaniu o każdej porze roku nie ma sobie równych. Duże koła XXL zapewniają wygodę jazdy i zapobiegają ugniataniu trawy.

Mocna<br> rama Mocna
rama
Precyzyjny<br> układ kierowniczy Precyzyjny
układ kierowniczy
Komfort<br> dla operatora Komfort
dla operatora
Traktory <br> całoroczne Traktory
całoroczne

Najczęściej wybierane

Nowa generacja
kos ogrodowych

Nowe kosy spalinowe wyposażone w silniki nowej generacji, uchwyty mono oraz bike, zapewniają wysoki komfort pracy, dzięki niskiej wadze, systemowi Easy Start, automatycznemu ssaniu i automatycznej półdźwigni. Dodatkowo technologia Strato charged ogranicza emisję spalin oraz przedłuża żywotność silnika.

Precyzyjne koszenie<br> i wykaszanie w trudno dostępnych warunkach Precyzyjne koszenie
i wykaszanie w trudno dostępnych warunkach
Szeroka i wygodna kierownica Szeroka i wygodna kierownica
System<br> antywibracyjny System
antywibracyjny
Wysoce wytrzymałe,<br> na najbardziej wymagający teren Wysoce wytrzymałe,
na najbardziej wymagający teren

Najczęściej wybierane

 

Sprawdź gdzie kupić

Poznaj wszystkie nasze produkty


Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.