MINI PILARKA CSM 1815 AL-KO 18 V (ZESTAW)

Numer produktu: 114023
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Dodatkowe funkcje: Smarowanie Smart Dynamic
  • Walizka do transportu, olej do łańcuchów (60 ml)
  • Waga 2 kg (bez akumulatora)
  • Tool-free chain tensioner for easy retensioning of the chain
  • With practical carrying case

Pilarka CSM 1815 AL-KO 18 V 

Akumulatorowa pilarka łańcuchowa CSM 1815 AL-KO 18 V łączy wysoką wydajność cięcia i dużą swobodę ruchu z bez emisyjnym i cichym napędem.

Dzięki zasilaniu akumulatorowemu istnieje duża swoboda ruchu - żadne przewody nie przeszkadzają i nie można ich przypadkowo przeciąć. Mocny silnik elektryczny jest zasilany mocnym akumulatorem AL-KO 18 V BOSCH HOME AND GARDEN COMATIBLE, dzięki czemu bez emisyjna pilarka CSM 1815 jest cichą i przyjazną dla środowiska alternatywą dla pilarek spalinowych.

Dla Twojego bezpieczeństwa - aby zapewnić komfortową i bezwypadkową pracę, bezpieczna obsługa piły we wszystkich sytuacjach jest dla nas najwyższym priorytetem. Dlatego pilarka CSM 1815 posiada dwa skuteczne mechanizmy ochronne - hamulec systemowy i szybkie zatrzymanie łańcucha na osłonie dłoni.

 

Szczegóły techniczne pilarki CSM 1815 AL-KO 18 V 

Dzięki długości cięcia 15 cm, trwała i oryginalna prowadnica Oregon pozwala na szybką pracę z dobrą zwrotnością.

Dzięki automatycznemu smarowaniu łańcucha, zbiornikowi oleju i mechanizmowi szybkiego napinania łańcucha lub prowadnicy praca tą pilarką jest czystą przyjemnością. Ponadto konserwacja jest również bardzo łatwa.

Dzięki akumulatorowi litowo-jonowemu AL-KO 18 V BOSCH HOME AND GARDEN COMATIBLE masz dostęp do różnych pojemności akumulatorów i czasów pracy i ładowania, ponieważ możesz wybrać spośród czterech różnych rozmiarów. Dostępne są akumulatory 2,5 / 4,0 / 5,0 i 6,0 Ah. Akumulator litowo-jonowy jest bardzo trwały, łatwy w konserwacji, lekki, bez efektu pamięci i wygodny do ładowania.

Dzięki rodzinie akumulatorów AL-KO 18 V BOSCH HOME AND GARDEN COMATIBLE, jesteś doskonale przygotowany do każdego zastosowania dzięki naszym licznym narzędziom ogrodniczym. Ponadto akumulatory i ładowarki są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami różnych producentów, które współpracują z systemem akumulatorowym BOSCH HOME AND GARDEN COMATIBLE.

W zestawie: akumulator Li-lon 18 V (2,5 Ah) / ładowarka 3,0 A / pilarka CSM 1815 AL-KO 18 V 

 

Sprzedaż pilarki CSM 1815 AL-KO 18 V 

Piłę można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.

Dane techniczne

Marka AL-KO
Linia Comfort
Długość produktu w cm 43.5 CM
Wysokość produktu w cm 8.5 CM
Szerokość produktu w cm 20 CM
Kolor obudowy RAL 7016
Maksymalna prędkość łańcuc 7
Maksymalne napięcie w V 20
Beznarzędziowy napinacz łańcuc Nie
Długość prowadnicy w cm 15 CM
Napięcie łańcucha z narzędziami
Łańcuch piły 0.325"
Rodzina akumulatorów AL-KO 18V
Pojemność akumulatora (wewnętr 2.5
Smarowanie łańcucha Manually
Waga netto w kg 2.36 KG
Kompatybilne baterie 113893, 113894, 113895, 113896
Silnik Akumulatorowy
Łańcuch 0,325
Instrukcje Download (0.00 B)
Deklaracje zgodności Download (0.00 B)
Karty charakterystyki Download (0.00 B)
Download (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.