MULTITOOL SPALINOWY BC 260 MT AL-KO (ZESTAW)

Numer produktu: 113787 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Silnik spalinowy
  • 26 cm3 / 0,8 kW / 1,02 KM
  • W zestawie: okrzesywarka, nożyce do żywopłotu, kosa
  • Waga: 2,8 kg (urządzenie bazowe)
  • Żyłka tnąca: podwójna żyłka nylonowa
  • Regulacja żyłki: automatyka impulsowa
  • Rura prowadząca: dzielona, aluminium
  • Szerokość robocza: żyłka 41 cm / nóż 25 cm

Najczęściej kupowane razem

1.500,00 zł
Ten produkt
31,78 zł
Duża ilość

Łączna cena wszystkich produktów

1.531,78 zł

Zawiera 23% podatek plus Koszt wysyłki

Multitool spalinowy AL-KO BC 260 MT - zestaw

Koś niezależnie i gdziekolwiek chcesz: AL-KO BC 260 MT przekonuje wydajnością koszenia w sprawdzonej jakości AL-KO. Multitool spalinowy o szerokości roboczej 41 cm (żyłka) lub 25 cm (nóż) sprawdza się w większych ogrodach, na łąkach, na zboczach i na krętych terenach - bez kabli lub ładowania akumulatora. Pracuj tą kosą tam, gdzie kosiarka osiąga swoje możliwości. Ponadto w zestawie otrzymujesz okrzesywarkę łańcuchową (25,4 cm) na wysięgniku oraz nożyce do żywopłotu (46 cm) na wysięgniku. 3 urządzenia w 1!

Niska waga, regulowana kierownica typu i wygodna funkcja regulacji żyłki - automatyka impulsowa - dla zawsze optymalnej długości żyłki. Wszystkie te cechy zapewniają, że kosa jest bardzo bezpieczna i łatwa w użyciu. Ponadto dzięki pasowi nośnemu praca jest wygodna i ergonomiczna.

 

Szczegóły techniczne multitoola spalinowego AL-KO BC 260 MT

Dzięki łatwemu do uruchomienia silnikowi 2-suwowemu 0,8 kW najnowszej generacji, ten multitool jest niezastąpionym pomocnikiem, z którego możesz łatwo i bezpiecznie korzystać nawet jako początkujący i hobbystyczny ogrodnik. Z wielką mocą pokonasz każdy teren – czy to na dużych trawnikach, w wysokiej trawie czy w zaroślach.

Elastyczność pracy dzięki wymiennej głowicy tnącej: głowicę żyłkową o szerokości cięcia 41 cm zastępuje w mgnieniu oka dołączony do zestawu metalowy nóż o szerokości roboczej - dla łatwego wykoszenia zarośla i dzikich roślin! Niewielka waga oraz łatwa obsługa z ergonomicznym uchwytem typu zapewniają wydajną pracę i szybkie rezultaty koszenia w dzikim terenie, jak również przy ogrodzeniach i ścianach, a zwłaszcza na zboczach. Lekka, wytrzymała rura trzonu wykonana z aluminium. Dzięki automatyce impulsowej możesz łatwo ustawić optymalną długość nici podczas koszenia - po prostu uderz głowicą żyłkową o ziemię (nie wolno tego robić podczas założonego noża do koszenia!).

Dzięki silnikowi spalinowemu jesteś niezależny od czasu ładowania baterii i splątanych kabli - Twój plus na dużych trawnikach i odległych obszarach.

Pomimo silnika benzynowego, BC 260 MT dzięki swojej ergonomicznej konstrukcji, optymalnemu rozłożeniu ciężaru i wygodnym uchwytom jest łatwy w obsłudze nawet dla hobbystów i początkujących ogrodników.

Uwaga: Informacje dotyczące obszarów koszenia mogą się różnić w zależności od rodzaju ścinanego materiału (wysokość trawy, gęstość, stopień zawilgocenia itp.).

 

Sprzedaż multitoola spalinowego AL-KO BC 260 MT

Multitool spalinowy można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych, możesz ich znaleźć TUTAJ.

...

Dane techniczne

Numer produktu 113787
EAN 4003718060720
Waga netto w kg 10.3 KG
GT_THREAD_SIZE_SPOOL M10 x 1,25 Left-hand thread
Waga brutto w kg 16.8 KG
Typ głowicy tnącej Szybkie nawijanie
Regulacja gwintu Automatyka impulsowa
Średnica gwintu (mm) 2.5 MM
Napięcie łańcucha z narzędziami
Stos. miesz. olej/paliwo 1:50
Dzielony wał tak
Średnica wału w mm 26 MM
Żyłka tnąca w cm 41 CM
Długość cięcia w cm 25 CM
Marka AL-KO
Linia Comfort

Power supply

Silnik Spalinowy

Cutting System

Długość gwintu (cm) 500 CM
Długość cięcia w mm 390 MM
Długość prowadnicy w cm 25 CM
Zasada cięcia Przeciwbieżny nóz

Handle system

Regulowany uchwyt tak

Engine

Ssanie automatyczne Tak
Pojemność w cm³ 26
Moc w kW 0.75 KW
Moc w KM 1.02 PS
Primer tak

Pobierz instrukcję obsługi

Instrukcje Download (10.75MB)
Deklaracje zgodności Download (318.72KB)
numer art. 112405 Duża ilość
31,78 zł
numer art. 113806 Niedostępny
42,55 zł
Zawiera 23% podatek plus Koszt wysyłki

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.