Szukasz wszechstronnego narzędzia, które pomoże Ci w każdym ogrodowym projekcie? Mamy dla Ciebie świetną wiadomość! Nasz multitool dostępny jest teraz w dwóch wersjach, a do wyboru masz akumulatory o pojemności 4Ah lub 5Ah

  • Wielofunkcyjne urządzenie do pielęgnacji drzew i żywopłotów>
  • Niska waga
  • Duża wygoda pracy dzięki pasowi do noszenia (opcjonalnie)
  • Cichy, bez emisji spalin
  • Zestaw zwiera: nożyce do żywopłotu, sekator, ładowarka i akumulator (4 Ah)
1.289,00 zł
numer art. 113826 Niedostępny
1.389,00 zł
numer art. 114054 Niedostępny

ZOBACZ PEŁNĄ OFERTĘ


Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.