MYJKA CIŚNIENIOWA PW 1850 AL-KO 18 V COMFORT ZESTAW

Numer produktu: 113967 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Funkcje 5 w 1
  • Maks. ciśnienie 22 bar
  • Przepływ wody: 180 l / godzinę
  • Waga: 1,3 kg (bez akumulatora)
  • With ECO function for longer work
  • Incl. 5 in 1 water nozzle for flexible use

Myjka ciśnieniowa PW 1850 AL-KO 18 V Comfort

Wysokociśnieniowa myjka akumulatorowa może być używana do czyszczenia i spieniania lub podlewania roślin. Można jej używać w połączeniu z dowolnym źródłem wody, np. beczką deszczową, oczkiem wodnym lub po prostu podłączyć myjkę ciśnieniową do domowego źródła wody za pomocą kranu.

 

Szczegóły techniczne myjki ciśnieniowej PW 1850 AL-KO 18 V Comfort

Akumulator litowo-jonowy 18 V zapewnia maksymalne ciśnienie 22 bar. Przepływ wody na godzinę to ok. 180 l/h. Dzięki bardzo niskiej wadze 1,6 kg (z akumulatorem) i trybowi ECO do dłuższej pracy, może być używany bardzo elastycznie. Dla Twojego bezpieczeństwa jest ochrona akumulatora w postaci silikonowej osłony. Wąż ssący o długości 6 m umożliwia również zasysanie wody do czyszczenia z bardziej oddalonych źródeł wody. Dzięki dyszom wodnym 5 w 1 masz do dyspozycji 5 trybów podlewania, w tym tryb podlewania roślin. W zestawie jest również montowany pojemnik na mydło.

Dzięki rodzinie akumulatorów AL-KO 18 V BOSCH HOME AND GARDEN COMATIBLE, jesteś doskonale przygotowany do każdego zastosowania dzięki naszym licznym narzędziom ogrodniczym. Ponadto akumulatory i ładowarki są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami różnych producentów, które współpracują z systemem akumulatorowym BOSCH HOME AND GARDEN COMATIBLE.

Akumulator nadaje się do wszystkich urządzeń z rodziny AL-KO 18 V BOSCH HOME AND GARDEN COMPATIBLE.

W zestawie: akumulator Li-lon 18 V (2,5 Ah) / ładowarka 3,0 A / myjka ciśnieniowa PW 1850 AL-KO 18 V Comfort

 

Sprzedaż myjki ciśnieniowej PW 1850 AL-KO 18 V Comfort

Myjkę można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.

...

Dane techniczne

Numer produktu 113967
EAN 4003718063004
Maks. ciś. tłoczenia w barach 22 BAR
Waga netto w kg 1.3 KG
Waga z akumulatorem w (kg) 1.6 KG
Linia Comfort
Marka AL-KO

Power supply

Silnik Akumulatorowy
Rodzina akumulatorów AL-KO 18 V Bosch H&G compat.
Maksymalny czas pracy 2,5 Ah w 43 MIN
Liczba gniazd akumulatora 1 ST
Napięcie akumulatora (V) 18 V

Pobierz instrukcję obsługi

Instrukcje Download (11.12MB)
Deklaracje zgodności Download (141.09KB)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.