Nasza miłość do robotów

Ty też to czujesz ?


Napięcie rośnie puls przyspiesza - AL-KO będzie Ci towarzyszyć w ogrodzie zawsze gdy tego będziesz potrzebował. 

Jeśli chcesz mieć idealny trawnik do swojego domu, nie da się tego zrobić bez AL-KO Robolinho®! Możesz odpoczywać na tarasie, spędzać cenny wolny czas z rodziną lub przyjaciółmi lub wspólnie obejrzeć piłkę nożną - natomiast Robolinho® zajmie się koszeniem trawy.


Zalety Robolinho®:

| dla powierzchni od 100 do 2000 m2
| Bezpieczeństwo w każdym momencie dzięki specjalnym czujnikom
| Dzięki bocznemu ładowaniu mamy 50% mniejszy ruch przed bazą ładującą
| Przystosowane do wąskich korytarzy już od 60 cm
| Super ciche tylko 60 dB(A) podczas pracy
| Podjazdy pod zbocza do 45 % 
| Idealny trawnik dzięki unikatowemu systemowi cięcia
|
Nowość: Współpraca z IFTTT i AL-KO inTouch App.


Nowe modele WLAN Robolinho®:


Odkryj więcej modeli Robolinho®:

przejdź do robotów koszących >

Bądź na bieżąco z naszymi ofertami promocyjnymi!

Zapisz się do naszego newslettera 

do newslettera >

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.