Newsletter Powitanie

Witamy w Newsletter  | Newsletter AL-KO Gardentech

Witamy!

Twoja rejestracja do newslettera AL-KO Gardentech została zakończona.

Dziękujemy za zainteresowanie naszym biuletynem i życzymy udanych zakupów!


Z poważaniem

Twój zespół AL-KO Gardentech

Odkryj teraz

Jeżeli chcesz zaoszczędzić zapoznaj się z naszą ofertą outletową !

Do outletu >


Stale poszerzamy naszą ofertę. Tutaj znajdziesz najnowszą ofertę

Do nowości>


Tutaj znajdziesz wszystko co powinieneś wiedzieć o ogrodzie: porady, wskazówki, triki

Do magazynu ogrodniczego >


Jeżeli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami

Do formularza kontaktowego >

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.