Szanowni Państwo, w związku z przeprowadzaną inwentaryzacją informujemy, że wszystkie zamówienia, za które płatność wpłynie po 15 grudnia 2023 r., zostaną wysłane po 2 stycznia 2024 r.

NOŻYCE DO KRZEWÓW GS 7.2 Li COMFORT

Numer produktu: 113371 Ten produkt nie jest dostępny w magazynie i oczekujemy na dostawę
Zawiera 23% podatek, plus Koszt wysyłki
  • Akumulator: Li-lon 7,2 V / 2,0 Ah
  • Czas pracy: maks. 70 minut
  • Czas ładowania: 90 minut
  • Długość cięcia krzewów 16 cm
  • Długość cięcia trawy 8 cm
  • Wydajność nożyc do krzewów: 32 m2
  • Wydajność nożyc do trawy: 450 m
  • Waga: 0,55 kg

Nożyce do krzewów GS 7.2 Li Comfort

Poznaj nasze lekkie i podręczne nożyce akumulatorowe GS 7.2 Li Comfort. Nożyce posiadają wbudowany zintegrowany akumulator i dzięki wymiennym końcówkom możesz używać tych nożyc do krzewów jak i do trawy.

 

Szczegóły techniczne nożyc do krzewów GS 7.2 Li Comfort

To lekkie, ale wydajne urządzenie zasilane akumulatorowo, daje operatorowi całkowitą swobodę, usuwając ograniczenia związane z przewodem sieciowym i zapobiegając konieczność kupowania i przechowywania benzyny.

System szybkiej wymiany ostrzy umożliwia użytkownikowi wymianę ostrzy w kilka sekund, a mocowanie na specjalną blokadę bezpieczeństwa zapobiega przypadkowemu uruchomieniu nożyc. Akumulator Li-Ion 7,2 V / 2 Ah ma czas pracy maksymalnie do 70 minut i można go ładować w dowolnym momencie bez wpływu na pamięć akumulatora.

Pasujące akcesoria – uchwyt teleskopowy do GS 7.2 Li (113477)

 

Sprzedaż nożyc do krzewów GS 7.2 Li Comfort

Nożyce można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.

Twoje korzyści

1,2- gotowe!

1,2- gotowe!

Systemy szybkiej wymiany noży pozwalają na ich wymianę w ciagu paru sekund, bez narzędzi i nie brudząc rąk.

Z 2 zrób 1

Z 2 zrób 1

Nożyce do trawy umożliwiają cięcie krawędzi trawnika, podczas gdy nożyce do krzewów pozwalają bez wysiłku doprowadzić małe krzewy, krzaki i małe drzewka do oczekiwanego kształtu.

Trymowanie z przedłużką

Trymowanie z przedłużką

Przedłużany uchwyt pozwala wygodnie i bez uciążliwego schylania przycinanie krawędzi trawnika.

Duża moc

Duża moc

Mocny akumulator litowo-jonowy umożliwia długą pracę

Dane techniczne

Silnik Akumulatorowy
Wydajność -zalecana powierzchn 32 QM
Waga netto w kg 0.55 KG
Waga brutto w kg 1.6 KG
Długość kartonu w cm 37 CM
Gwar. poziom hałasu w db(A) 79
Szerokość robocza w cm 8 CM
Długość prowadnicy w cm 16 CM
Marka AL-KO
Instrukcje Download (3.59MB)
Deklaracje zgodności Download (128.57KB)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.