OBSYPNIK DO MODELU MH 770

Numer produktu: 113973 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, plus Koszt wysyłki
  • Pasuje do glebogryzarki MH 770 Comfort (113 971)
  • Solidna konstrukcja wykonana z blachy stalowej
  • Do spiętrzania ziemi
  • Do tworzenia rzędów roślin

Obsypnik do modelu MH 770

Obsypnik idealnie nadaje się do spiętrzania gleby i tworzenia rzędów roślin. Wykonany z wysokiej jakości lakierowanej stali.

 

Szczegóły techniczne obsypnika do modelu MH 770

Dzięki zastosowaniu trwałego materiału obsypnik idealnie sprawdzi się w pracy naszą glebogryzarką MH 770 Comfort. Dzięki niemu będziesz mógł spiętrzać glebę i tworzyć rzędy roślin.

 

Sprzedaż obsypnika do modelu MH 770

Obsypnik do modelu MH 770 można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.

...

Dane techniczne

Numer produktu 113973
EAN 4003718063240
Waga netto w kg 2.34 KG
Waga brutto w kg 2.7 KG
Marka AL-KO

Pobierz instrukcję obsługi

Instrukcje Download (8.56MB)
Deklaracje zgodności Download (110.06KB)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.