ODŚNIEŻARKA 620.4 E III LED

Numer produktu: 114036 Mała ilość
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • 6 biegów do przodu + 2 biegi wsteczne z nowymi ergonomicznymi dźwigniami sterującymi
  • Podgrzewane uchwyty
  • Nowy panel LED zapewniający znacznie lepsze oświetlenie przed i wokół odśnieżarki
  • Ulepszona, łatwa w użyciu korba do regulacji kierunku wyrzutu śniegu
  • Wydajny silnik o mocy 6,2 kW
  • Do powierzchni do 500 m², z szerokością roboczą 62 cm i zasięgiem wyrzutu od 10 do 15 m

Mocne oświetlenie LED w niekorzystnych warunkach oświetleniowych

Dzięki nowemu panelowi LED o wysokiej intensywności można odśnieżać nawet w słabych warunkach oświetleniowych, zwłaszcza we wczesnych godzinach porannych lub przy obfitych opadach śniegu. Naszej odśnieżarki spalinowej można używać do odśnieżania chodników przed domem, miejsc parkingowych i mniejszych parkingów.

 

Odśnieżarka spalinowa 620.4 E III LED ułatwi Ci zimową pracę.

Zamiast odśnieżać śnieg łopatą, można go odśnieżyć. Model ten doskonale radzi sobie nawet z dużymi ilościami odśnieżanego i ubitego śniegu. Możesz także korzystać z praktycznych funkcji, takich jak elektryczny rozruch lub przełączany napęd. Dzięki zaawansowanej technologii silnika i glebogryzarki nasza odśnieżarka jest niezawodnym, wydajnym partnerem na mroźne, śnieżne dni.

Silnik o mocy 6,2 kW i pojemności 302 cm3 zapewnia wyjątkową wydajność dzięki technologii OHV z zaworami górnymi, co przekłada się na niskie zużycie paliwa. Szerokość odśnieżania wynosi 62 cm, wysokość zasysania do 51 cm, a w zależności od warunków śnieg jest wyrzucany na odległość do 15 metrów. Szczególnie ergonomiczne dźwignie obsługowe i nowo zaprojektowana korba obrotowa do wyrzucania śniegu ułatwiają pracę. Napęd kół jest niezależny, dzięki czemu odśnieżarka porusza się i stale odśnieża. Opony z kolcami zapewniają dobrą przyczepność i łatwość manewrowania nawet w niesprzyjających warunkach. Mocny silnik OHV, przystosowany do pracy w warunkach zimowych, oraz wybierany napęd kół z 6 biegami do przodu i 2 biegami wstecznymi sprawiają, że dwustopniowa (ślimak i koło wyrzucające) odśnieżarka 620.4 E III LED jest wyjątkowo efektywna w obsłudze.

Kup odśnieżarkę spalinową AL-KO Snowline 620.4 E III LED & alternatywy

Odśnieżarkę spalinową 620.4 E III LED można kupić w naszym sklepie internetowym lub u jednego z naszych wyspecjalizowanych dealerów. Jeśli szukasz odśnieżarki o większej wydajności roboczej, polecamy odśnieżarkę spalinową Snow Line 700.4 E LED (nr art. 114037).

...

Dane techniczne

Numer produktu 114036
EAN 4003718064599
Waga netto w kg 96 KG
Szerokość produktu w cm 66 CM
Waga brutto w kg 102 KG
Długość produktu w cm 134 CM
Wysokość produktu w cm 113 CM
Gwar. poziom hałasu w db(A) 102
Linia Premium
Marka AL-KO

Power supply

Silnik Spalinowy

Handle system

Uchwyty ogrzewane tak

Engine

Ssanie automatyczne Tak
Pojemność zbiornika paliwa w l 4 L
Elektryczny rozrusznik tak
Pojemność w cm³ 302
Obr./min 2000
Moc w kW 6.2 KW
Primer tak

Pobierz instrukcję obsługi

Instrukcje Download (24.3MB)
Deklaracje zgodności Download (222.56KB)
numer art. 112899 Niedostępny
24,60 zł
Zawiera 23% podatek plus Koszt wysyłki

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.