ODŚNIEŻARKA 700.4 E LED

Numer produktu: 114037 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • 6 biegów do przodu + 2 biegi wsteczne z nowymi ergonomicznymi dźwigniami sterującymi
  • Podgrzewane uchwyty
  • Nowy panel LED zapewniający znacznie lepsze oświetlenie przed i wokół odśnieżarki
  • Ulepszona, łatwa w użyciu korba do regulacji kierunku wyrzutu śniegu
  • Wydajny silnik o mocy 7,8 kW
  • Do powierzchni do 800 m², z szerokością roboczą 70 cm i zasięgiem wyrzutu od 10 do 15 m

Mocne oświetlenie LED do pracy w niekorzystnych warunkach oświetleniowych

Dzięki nowemu panelowi LED o wysokiej intensywności można odśnieżać nawet w słabych warunkach oświetleniowych, zwłaszcza we wczesnych godzinach porannych lub przy obfitych opadach śniegu. Naszej odśnieżarki spalinowej można używać do odśnieżania chodników przed domem, miejsc parkingowych i mniejszych parkingów.

 

Odśnieżarka spalinowa 700.4 E LED ułatwi Ci zimowe prace konserwacyjne.

Zamiast odśnieżać śnieg łopatą, można go odśnieżyć. Model ten doskonale radzi sobie nawet z dużymi ilościami odśnieżanego i ubitego śniegu. Możesz także korzystać z praktycznych funkcji, takich jak elektryczny rozruch lub przełączany napęd. Dzięki zaawansowanej technologii silnika i glebogryzarki nasza odśnieżarka jest niezawodnym, wydajnym partnerem na mroźne śnieżne dni.

Silnik o mocy 7,8 kW i pojemności skokowej 375 cm3 zapewnia wyjątkową wydajność dzięki technologii OHV z zaworami górnozaworowymi, co przekłada się na niskie zużycie paliwa. Szerokość odśnieżania wynosi 70 cm, wysokość wlotu śniegu do 54,5 cm, a w zależności od warunków śnieg jest wyrzucany na odległość do 15 metrów. Wyjątkowo ergonomiczne dźwignie obsługi i nowo zaprojektowana korba obrotowa do wyrzucania śniegu ułatwiają pracę. Napęd kół jest niezależny, dzięki czemu odśnieżarka porusza się i stale odśnieża. Opony z kolcami zapewniają dobrą przyczepność i łatwość manewrowania nawet w niesprzyjających warunkach. Mocny silnik OHV przystosowany do pracy w warunkach zimowych oraz napęd kół z 6 biegami do przodu i 2 do tyłu sprawiają, że odśnieżarka dwustopniowa (ślimak i koło wyrzucające) 700.4 E LED jest wyjątkowo efektywna w obsłudze.

Kup odśnieżarkę spalinową AL-KO Snowline 700.4 E LED 

Kup odśnieżarkę spalinową 700.4 E LED już teraz w naszym sklepie internetowym lub u jednego z naszych wyspecjalizowanych dealerów. Jeśli szukasz odśnieżarki o większej szerokości roboczej, polecamy odśnieżarkę spalinową Snow Line 760.4 TE LED (nr art. 114038).

...

Dane techniczne

Numer produktu 114037
EAN 4003718064605
Waga netto w kg 118 KG
Długość produktu w cm 134 CM
Szerokość produktu w cm 74 CM
Wysokość produktu w cm 115 CM
Waga brutto w kg 130 KG
Gwar. poziom hałasu w db(A) 105
Linia Premium
Marka AL-KO

Power supply

Silnik Spalinowy

Handle system

Uchwyty ogrzewane tak

Engine

Ssanie automatyczne Tak
Pojemność zbiornika paliwa w l 5.5 L
Elektryczny rozrusznik tak
Pojemność w cm³ 375
Obr./min 2000
Moc w kW 7.8 KW
Primer tak
Ilość cylindrów 1

Pobierz instrukcję obsługi

Instrukcje Download (29.58MB)
Deklaracje zgodności Download (225.27KB)
numer art. 112899 Niedostępny
24,60 zł
numer art. 112985 Niedostępny
405,90 zł
Zawiera 23% podatek plus Koszt wysyłki

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.