ODŚNIEŻARKA 760.4 TE LED

Numer produktu: 114038 Mała ilość
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • 6 biegów do przodu + 2 biegi wsteczne z nowymi ergonomicznymi dźwigniami sterującymi (
  • Nowy panel LED zapewniający znacznie lepsze oświetlenie przed i wokół odśnieżarki
  • Ulepszona, łatwa w użyciu korba do regulacji kierunku wyrzutu śniegu
  • Bezpieczna trakcja w najtrudniejszych warunkach dzięki gąsienicom
  • Wydajny silnik o mocy 9,0 kW
  • Do powierzchni do 1000 m², z szerokością roboczą 76 cm i zasięgiem wyrzutu od 10 do 15 m

Mocne oświetlenie LED i trakcja nawet w trudnych warunkach

Dzięki nowemu panelowi LED o wysokiej intensywności można czyścić nawet w słabych warunkach oświetleniowych, zwłaszcza we wczesnych godzinach porannych lub przy obfitych opadach śniegu. Napęd gąsienicowy gwarantuje doskonałą trakcję nawet w trudnych warunkach śniegowych.

Nasze odśnieżarki spalinowe 760.4 TE LED ułatwiają zimowe prace serwisowe.

Dzięki odśnieżarce spalinowej 760.4 TE LED uciążliwe zimowe prace pielęgnacyjne stają się niemal bezwysiłkowym zajęciem na świeżym powietrzu. Odśnieżaj zamiast odgarniać śnieg łopatą. Nawet duże ilości odśnieżanego i ubitego śniegu nie stanowią problemu dla tego modelu. Możesz także korzystać z funkcji zwiększających komfort, takich jak elektryczny rozruch, podgrzewane uchwyty czy przełączany napęd. Dzięki zaawansowanej technologii silnika i glebogryzarki nasza odśnieżarka jest niezawodnym, wydajnym partnerem na mroźne śnieżne dni.

Mocny silnik odśnieżarki o pełnej mocy 9 kW i pojemności 420 cm3 oferuje wyjątkową wydajność dzięki technologii OHV z zaworami górnymi, co jest zauważalne dzięki dużej mocy i niskiemu zużyciu paliwa. Szerokość odśnieżania wynosi 76 cm, wysokość wlotu śniegu do 54,5 cm, a w zależności od warunków śnieg jest wyrzucany na odległość do 15 metrów. Szczególnie ergonomiczne dźwignie obsługi i nowo zaprojektowana korba obrotowa do wyrzucania śniegu ułatwiają pracę. Dwustopniowa (ślimak i koło wyrzucające) odśnieżarka 760.4 TE LED jest szczególnie wydajna w obsłudze dzięki mocnemu silnikowi OHV przystosowanemu do pracy w zimie oraz wybieranemu napędowi kół z 6 biegami do przodu i 2 do tyłu. Napęd gąsienicowy zapewnia dobrą trakcję i łatwość manewrowania nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach. Z tym topowym modelem śnieg może nadejść.

Kup odśnieżarkę spalinową AL-KO Snowline 760.4 TE LED

Odśnieżarkę spalinową 760.4 TE LED można kupić w naszym sklepie internetowym lub u jednego z naszych wyspecjalizowanych dealerów. Jeśli wolisz odśnieżarkę o mniejszej szerokości odśnieżania i mniejszej pojemności, polecamy odśnieżarkę SnowLine 700.4 E LED (nr art. 114037) lub 620.4 E III LED (nr art. 114036).

...

Dane techniczne

Numer produktu 114038
EAN 4003718064612
Waga netto w kg 126 KG
Długość produktu w cm 134 CM
Wysokość produktu w cm 115 CM
Szerokość produktu w cm 80 CM
Waga brutto w kg 145 KG
Gwar. poziom hałasu w db(A) 106
Linia Premium
Marka AL-KO

Power supply

Silnik Spalinowy

Handle system

Uchwyty ogrzewane tak

Engine

Ssanie automatyczne Tak
Pojemność zbiornika paliwa w l 5.5 L
Elektryczny rozrusznik tak
Pojemność w cm³ 420
Obr./min 2000
Moc w kW 9 KW
Primer tak
Ilość cylindrów 1

Pobierz instrukcję obsługi

Instrukcje Download (29.58MB)
Deklaracje zgodności Download (225.27KB)
numer art. 112899 Niedostępny
24,60 zł
Zawiera 23% podatek plus Koszt wysyłki

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.