OKRZESYWARKA DO 130 MT

Numer produktu: 127635 Mała ilość
Zawiera 23% podatek, plus Koszt wysyłki
  • 25 cm rail length

Najczęściej kupowane razem

numer art. 127635
372,00 zł
Ten produkt
1.137,00 zł
Duża ilość

Łączna cena wszystkich produktów

1.509,00 zł

Zawiera 23% podatek plus Koszt wysyłki
...

Dane techniczne

Numer produktu 127635
EAN 4003718063035
Waga netto w kg 2 KG
Waga brutto w kg 2.92 KG
Napięcie łańcucha z narzędziami
Łańcuch piły 3/8"
Łańcuch 3/8"
Regulacja kąta nachylenia Tak
Marka solo® by AL-KO
Linia PREMIUM pro

Cutting System

Długość prowadnicy w cm 25 CM

Pobierz instrukcję obsługi

Instrukcje Download (5.22MB)
Deklaracje zgodności Download (141.26KB)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.