PAS NOŚNY BB 40 POWER FLEX

Numer produktu: 127573 Ten produkt nie jest dostępny w magazynie i oczekujemy na dostawę
Zawiera 23% podatek, plus Koszt wysyłki
  • Już teraz dzięki pasowi nośnemu AL-KO BB 40 narzędzia z rodziny PowerFlex mogą być obsługiwane przez dwa akumulatory 40V z rodziny EnergyFlex.Pas nośny AL-KO sprawia, że praca narzędziami P
  • Zwiększa się wygoda pracy. Dodatkowo posiada specjalną wyściółkę
  • Umożliwia swobodę ruchu podczas pracy

Uwaga! Baterie nie są dołączone do pasa BB 40.

 

Profesjonalny adapter

 

Dzięki osobno dostępnemu adapterowi AL-KO EnergyFlex (nr art. 127579) można korzystać z pasa BB 40 do zasilania narzędzi ręcznych z rodziny AL-KO EnergyFlex.

 

Sprzedaż pasa nośnego AL-KO EnergyFlex BB 40

 

Pas można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych, możesz ich znaleźć TUTAJ.

...

Dane techniczne

Numer produktu 127573
EAN 4003718060713
Marka solo® by AL-KO

Power supply

Silnik Akumulatorowy
Liczba aktywnych komór baterii 1 ST
Liczba rezerwowych ogniw akumu 1 ST
Rodzina akumulatorów AL-KO 36 V, AL-KO Power 36V
Kompatybilne baterie 113280, 113524

Pobierz instrukcję obsługi

Instrukcje Download (1.38MB)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.