Szanowni Państwo, w związku z przeprowadzaną inwentaryzacją informujemy, że wszystkie zamówienia, za które płatność wpłynie po 15 grudnia 2023 r., zostaną wysłane po 2 stycznia 2024 r.
PILARKA ŁAŃCUCHOWA CS 4030 LI 36V (ZESTAW)

PILARKA ŁAŃCUCHOWA CS 4030 LI 36V (ZESTAW)

Numer produktu: 113860 Ten produkt nie jest dostępny w magazynie i oczekujemy na dostawę
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • W zestawie ładowarka i akumulator B 200 Li (5 Ah)
  • Poręczna, wydajna akumulatorowa pilarka łańcuchowa z automatycznym smarowaniem łańcucha
  • Beznarzędziowe napinanie łańcucha
  • Cicha, bezemisyjna i bezprzewodowa praca

Wysoka wydajność cięcia, łatwa obsługa i konserwacja narzędzia w połączeniu z bezemisyjnym, akumulatorowym napędem elektrycznym: to właśnie oznaczają akumulatorowe pilarki łańcuchowe AL-KO z akumulatorem AL-KO 36 V, uniwersalnym źródłem zasilania dla wszystkich kompatybilnych narzędzi.

Akumulatorowa pilarka łańcuchowa CS 4030 to bezemisyjne i bezprzewodowe urządzenie o wysokiej wydajności. Akumulatorowa pilarka łańcuchowa AL-KO CS 4030 łączy w sobie solidną wydajność cięcia i dużą swobodę ruchu z bezemisyjnym, cichym napędem.
Dzięki zasilaniu akumulatorowemu ma duży promień działania i dużą swobodę ruchu; żadne kable nie przeszkadzają i nie można ich przypadkowo przeciąć. Mocny silnik elektryczny jest zasilany wydajnym akumulatorem AL-KO 36 V, dzięki czemu bezemisyjna pilarka CS 4030 stanowi prawdziwą alternatywę dla pilarek spalinowych.

Dla Twojego bezpieczeństwa: Bezpieczna obsługa pilarki w każdej sytuacji jest najwyższym priorytetem dla przyjemnej i bezwypadkowej pracy. Dlatego pilarka CS 4030 posiada dwa skuteczne mechanizmy bezpieczeństwa w postaci hamulca systemowego i ogranicznika łańcucha.

Dane techniczne

Silnik Akumulatorowy
Rodzina akumulatorów AL-KO 36 V
Waga netto w kg 4.45 KG
Waga brutto w kg 5.81 KG
Maksymalna prędkość łańcuc 16.3
Napięcie łańcucha bez narzędzi
Kompatybilne pasy na akumulato 113786
Długość kartonu w cm 50 CM
Rodzaj dłuta Pół dłuto
Kompatybilne baterie 113280, 113524
Gwar. poziom hałasu w db(A) 101
Łańcuch piły 3/8"
Długość prowadnicy w cm 30 CM
Łańcuch 3/8"
Linia Comfort
Marka AL-KO
Maksymalny czas pracy 5,0 Ah w 30 MIN
Maksymalny czas pracy 4,0 Ah w 20 MIN

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.