Informujemy, że od 7 czerwca od godziny 23:30 do 10 czerwca do godziny 17:00 prowadzone będą prace konserwacyjne. Niestety w tym okresie nie będzie możliwości złożenie zamówienia oraz rejestracji nowego konta. Dziękujemy za zrozumienie!
PILARKA ŁAŃCUCHOWA CS 4030 LI 36V (ZESTAW)

PILARKA ŁAŃCUCHOWA CS 4030 LI 36V (ZESTAW)

Numer produktu: 113860 Mała ilość
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa

Dane techniczne

Silnik Akumulatorowy
Rodzina akumulatorów AL-KO 36 V
Waga netto w kg 4.45 KG
Waga brutto w kg 5.81 KG
Maksymalna prędkość łańcuc 16.3
Napięcie łańcucha bez narzędzi
Kompatybilne pasy na akumulato 113786
Długość kartonu w cm 50 CM
Rodzaj dłuta Pół dłuto
Kompatybilne baterie 113280, 113524
Gwar. poziom hałasu w db(A) 101
Łańcuch piły 3/8"
Długość prowadnicy w cm 30 CM
Łańcuch 3/8"
Linia Comfort
Marka AL-KO
Maksymalny czas pracy 5,0 Ah w 30 MIN
Maksymalny czas pracy 4,0 Ah w 20 MIN

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.