PILARKA SPALINOWA AL-KO BKS 4540

Numer produktu: 113187
OxSaleableIsNotOne: 0 Zawiera 23% podatek, plus Koszt wysyłki
Model AL-KO BKS 4540 jest lekka i wydajna , dla osób poszukujących pilarki łańcuchowej którą łatwo uruchomić. Wyposażona w mocny silnik , amortyzowany uchwyt ręczny, który skutecznie tłumi drgania , 3-zębny zderzak oporowy oraz podwójny hamulec łańcucha , zintegrowane ssanie pozwalające na szybki rozruch , oryginalna prowadnica oraz łańcuch Oregon przyczyniają się do wysokiego komfortu pracy .
...

Dane techniczne

Numer produktu 113187
EAN 4003718049213
Waga netto w kg 6.13 KG
Waga brutto w kg 8.46 KG
Objętość oleju do łańcuchów (m 260 ML
Napięcie łańcucha z narzędziami
Rodzaj dłuta Pół dłuto
Gwar. poziom hałasu w db(A) 115
Łańcuch piły 0.325"
Łańcuch 0,325
Petrol Engine E10 OK? Yes
Marka AL-KO
Linia Premium

Power supply

Silnik Spalinowy

Cutting System

Maksymalna prędkość łańcuc 21.2
Długość prowadnicy w cm 40 CM
Jednostki z alt. przędzą tnącą NEIN

Engine

Ssanie automatyczne Tak
Pojemność zbiornika paliwa w l 0.55 L
Pojemność w cm³ 45
Obr./min 11000
Moc w kW 1.7 KW
Moc w KM 2.3 PS
Primer tak
Ilość cylindrów 1

Pobierz instrukcję obsługi

Instrukcje Download (12.04MB)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.