POKROWIEC NA TRAKTOR

Numer produktu: 2301112 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, plus Koszt wysyłki
  • Prosty i szybki montaż
  • Wysoka jakość materiałów
  • Trwała konstrukcja

Pokrowiec na traktor

Wysokiej jakości pokrowiec na traktory ogrodowe solo® by AL-KO. Wykonany z trwałego materiału. Pasuje on na wszystkie modele traktory ogrodowe solo® by AL-KO.

 

Szczegóły techniczne pokrowca na traktor

Dzięki zastosowaniu trwałego materiału Twój traktor ogrodowy solo® by AL-KO jest chroniony przed deszczem, słońcem, promieniowaniem UV i innymi czynnikami zewnętrznymi, dzięki czemu Twój traktor ogrodowy zawsze będzie wyglądał jak nowy.

 

Sprzedaż pokrowca na traktor

Pokrowiec na traktor można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.


Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.