POMPA GŁĘBINOWA TBP 6000/7

Numer produktu: 113470 Ten produkt nie jest dostępny w magazynie i oczekujemy na dostawę
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Silnik elektryczny
  • Moc: 1 000 W
  • Maksymalna głębokość zanurzenia: 10 m
  • Maksymalna wysokość tłoczenia: 55 m
  • Maksymalne ciśnienie tłoczenie: 5,5 bar
  • Maksymalna wydajność: 6 000 l / h
  • Długość przewodu: 15 m
  • Maks. ziarnistość: 0,5 mm
  • Napęd pompy: 7-stopniowy
  • ⌀ wyjścia pompy: G 1 1/4”

Pompa głębinowa TBP 6000/7

Dzięki średnicy zewnętrznej wynoszącej niecałe 10 cm ta pompa głębinowa idealnie nadaje się do głębokich, wąskich otworów wiertniczych, studni i szybów w celu dostarczania wody użytkowej w domu, pracy zraszaczy trawnikowych, a nawet kilku systemów nawadniających. Pompy głębinowe AL-KO łączą w sobie zalety pomp ogrodowych i zanurzeniowych w jednym urządzeniu i umożliwiają pompowanie wody tam, gdzie zwykłe zanurzeniowe pompy ciśnieniowe nie mogą już pracować. Dzięki pompie głębinowej AL-KO możesz wreszcie podlewać spragnione rośliny bezpośrednio ze studni. Szczególną zaletą TBP 6000/7 jest bardzo duży przepływ przy stale wysokim ciśnieniu.

 

Szczegóły techniczne pompy głębinowej TBP 6000/7

Szeroka podstawa może być używana do pracy w cysternach, ponieważ podwyższona podstawa znacznie zmniejsza zasysanie piasku i brudu. Obudowa ze stali nierdzewnej oraz bezobsługowe podzespoły gwarantują płynną pracę pompy pod wodą. Wał silnika jest również wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, co zapewnia szczególnie długą żywotność.

Dzięki mocnemu silnikowi o mocy 1 000 W i 7-stopniowemu napędowi pompy osiąga się przepływ do 6000 l/h i ciśnienie do 5,5 bara, co oznacza, że ​​pompowanie wody odbywa się w bardzo krótkim czasie. Jest przeznaczony do zanurzenia na głębokości 10 m i może obsługiwać wysokość tłoczenia do 55 m. Wąż 1 1/4" można po prostu podłączyć do wylotu pompy.

Uwaga: Pompa głębinowa nie nadaje się do wody pitnej, a jedynie do wody użytkowej poniżej 35°C. Nie nadaje się również do stosowania w słonej wodzie, wodzie z agresywnymi chemikaliami lub wodzie zawierającej piasek.

 

Sprzedaż pompy głębinowej TBP 6000/7

Pompę głębinową można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych, możesz ich znaleźć TUTAJ.

...

Dane techniczne

Numer produktu 113470
EAN 4003718056556
maksymalny przepływ l / h 6000 LPH
Max. wysokość tłoczenia w m 55 M
Maks. ciś. tłoczenia w barach 5.5 BAR
Napęd pompy 7-stopniowy
Waga netto w kg 11 KG
Maks. ziarnistość w mm 0.5 MM
Długość produktu w cm 9.85 CM
Wysokość produktu w cm 72 CM
Szerokość produktu w cm 9.85 CM
Długość kabla w m 15 M
Marka AL-KO
Linia Premium

Engine

Moc silnika w W 1000 W

Pobierz instrukcję obsługi

Instrukcje Download (2.69MB)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.