Informujemy, że zamówienia złożone po 15.12.2022 roku będą realizowane od 02.01.2023 r. Dziękujmy za zrozumienie i Życzymy Wszystkiego Najlepszego w nadchodzącym Nowym Roku 2023

Pompa Sub 10000 Ds

Numer produktu: 112823
OxSaleableIsNotOne,0,PriceEqualOrSmallerZero Zawiera 23% podatek, plus Koszt wysyłki

Twoje korzyści

Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu

Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu

Solidne i nierdzewne wały ze stali szlachetnej, łożyska kulkowe niewymagające smarowania i konserwacji, wytrzymałe potrójne uszczelki i stabilna obudowa sprawiają, że pompy zanurzeniowe AL-KO są trwałe i niezawodne.

Zawsze dobrze dopasowana

Zawsze dobrze dopasowana

Dzięki uniwersalnemu elementowi podłączeniowemu do pompy można podłączyć wszystkie powszechnie stosowane wielkości węży. Otwór wylotowy w górnej części pompy zapewnia optymalne chłodzenie silnika w trybie odsysania płytkiego.

Optymalna regulacja poziomu

Optymalna regulacja poziomu

Za pomocą dowolnie regulowanego uchwytu do pozycjonowania przełącznika pływakowego można łatwo i szybko ustawić punkty załączania i wyłączania pompy w zależności od różnych poziomów wody.

Znać ten chwyt

Znać ten chwyt

W przypadku modeli DS pomp zanurzeniowych wybór jest trudny. Dzięki łatwo przestawianej stopie pompy i dużemu otworowi wlewowemu możliwe jest zarówno wypompowywanie dużych ilości wody, jak i płytkie odsysanie do ok. 3 mm.

Dane techniczne

Marka AL-KO
Moc silnika w W 450 W
Max. wysokość tłoczenia w m 7 M
maksymalny przepływ l / h 8000 LPH
Napęd pompy 1-stopniowy
Średnica rury G1 1/4" (41,9 mm)
Linia Comfort
Szerokość produktu w cm 19 CM
Maks. ziarnistość w mm 3 MM
Zasysanie płytkie do (mm) 3 MM
Wysokość produktu w cm 29.3 CM
Długość produktu w cm 18.7 CM
Waga netto w kg 5.5 KG
Maks. głębokość zasysania 5 M
Maksymalna wysokość podnoszeni 8000 LPH
Maks. ciś. tłoczenia w barach 0.7 BAR
Długość kabla w m 10 M
Instrukcje Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.