Ręczna Kosiarka mulczująca 22.4 Li Comfort (zestaw 2,5 Ah / 3,0 A)

Numer produktu: 114032 Ten produkt nie jest dostępny w magazynie i oczekujemy na dostawę
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Akumulator (2,5 Ah) i ładowarka (3,0 A) w zestawie
  • 3-stopniowa regulacja wysokości koszenia 30/40/50 mm
  • Mocny silnik bezszczotkowy
  • Wskaźnik stanu naładowania
  • Bardzo niska waga około 6 kg
  • Ruchomy uchwyt 360° z dodatkowym przyciskiem blokującym pozycję

Nasza nowa kosiarka ręczna AL-KO 22.4 Li Comfort jest wyjątkowo elastyczna, lekka i bezprzewodowa.

Niezwykle zwrotna dzięki obrotowemu uchwytowi. Doskonale sprawdza się również w trudno dostępnych miejscach, np. pod żywopłotami i krzewami lub na trampolinie. Wygodne koszenie i ekologiczne nawożenie w tym samym czasie
Dzięki funkcji mulczowania ścinki trawy po prostu opadają na trawnik i służą jako ekologiczny nawóz, chroniąc trawnik przed wysychaniem w gorących miesiącach. Dzięki temu pozbywamy się zmartwień związanych z pozbywaniem się ścinków trawy.
Bezszczotkowy silnik zapewnia większą moc i dłuższy czas cięcia. Wysokość koszenia można regulować 3-krotnie w zakresie 30, 40 i 50 mm, a dźwignię sterowania można łatwo zablokować podczas jazdy na wprost. Po zakończeniu koszenia kosiarką AL-KO 22.4 Li (szerokość koszenia 22 cm), które jest równie łatwe jak odkurzanie, można zawiesić kosiarkę, aby zaoszczędzić miejsce dzięki zintegrowanemu otworowi w uchwycie.

Kup kosiarkę ręczną AL-KO Handy-Mower 22,4 Li Comfort

Kup kosiarkę ręczną Handy-Mower 22.4 Li Comfort już teraz w naszym sklepie internetowym lub u jednego z naszych wyspecjalizowanych dealerów. Jeśli chcesz kupić tę kosiarkę bez akumulatora (2,5 Ah) i ładowarki, polecamy numer artykułu 114033.

...

Dane techniczne

Numer produktu 114032
EAN 4003718064704
Waga netto w kg 5.8 KG
Szerokość produktu w cm 34 CM
Waga brutto w kg 7.3 KG
Długość produktu w cm 38 CM
Wysokość produktu w cm 123 CM
Gwar. poziom hałasu w db(A) 83
Marka AL-KO
Linia Comfort

Power supply

Silnik Akumulatorowy
Pojemność akumulatora (wewnętr 2.5

Mowing System

Szerokość robocza w cm 22 CM
Wys. koszenia min/max (mm) 30 - 50 MM

Working area

powierzchnia do mkw 150 QM

Pobierz instrukcję obsługi

Instrukcje Download (9.72MB)
Deklaracje zgodności Download (1.5MB)
numer art. 113896 Duża ilość
568,00 zł
numer art. 113894 Duża ilość
409,00 zł
numer art. 113899 Duża ilość
258,00 zł
numer art. 113895 Duża ilość
465,00 zł
Zawiera 23% podatek plus Koszt wysyłki

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.