ROZDRABNIACZ TCS 2500 DUOTEC AL-KO

Numer produktu: 119954
OxSaleableIsNotOne: 0 Zawiera 23% podatek, plus Koszt wysyłki
...

Dane techniczne

Numer produktu 119954
EAN 4003718356021
Waga netto w kg 52.9 KG
Max. Średnica gałęzi w cm 40 CM
Gwar. poziom hałasu w db(A) 115
Marka AL-KO
Linia Premium

Engine

Moc silnika w W 2500 W

Traction System

Koła z łożyskami kulkowymi tak

Pobierz instrukcję obsługi

Instrukcje Download (3.36MB)
Deklaracje zgodności Download (69.7KB)
Zawiera 23% podatek plus Koszt wysyłki

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.