ROZSIEWACZ SP 60

Numer produktu: 113874 Ten produkt nie jest dostępny w magazynie i oczekujemy na dostawę
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Duża pojemność: 56 litrów
  • Odległość rozrzutu od 2 do nawet 5 metrów
  • Praktyczna dźwignia dozująca ze skalą
  • Do użytku w połączeniu z zaczepem
  • Może być stosowany latem i zimą
  • Prosta i poręczna obsługa
  • Solidna stalowa rama i plastikowy pojemnik

Rozsiewacz SP 60

Duża pojemność rozsiewacza wynosząca 56 litrów, możliwość stosowania latem i zimą oraz odległość rozrzutu od 2 do nawet 5 metrów są przyczyną tego, że jest to niezbędne akcesorium do każdego traktora ogrodowego solo® by AL-KO.

 

Szczegóły techniczne rozsiewacza SP 60

Wszechstronny pomocnik ogrodniczy. Szerokie opony zapewniają dobre właściwości jezdne nawet na nierównym terenie. Ilość wyrzutu można precyzyjnie ustawić za pomocą dźwigni dozującej. Może być używany przez cały rok – latem i zimą. Nadaje się również do większych powierzchni. Do użytku tylko w połączeniu z zaczepem.

 

Sprzedaż rozsiewacza SP 60

Rozsiewacz SP 60 można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.

...

Dane techniczne

Numer produktu 113874
EAN 4003718061932
Waga netto w kg 16 KG
Waga brutto w kg 16.1 KG
Linia Easy
Marka AL-KO

Pobierz instrukcję obsługi

Instrukcje Download (38.91MB)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.