Sprzedaż artykułów OUTLETOWYCH z gwarancją producenta -

wyłącznie w AL-KO OUTLET
W AL-KO OUTLET można dokonać zakupu artykułów outletowych (grupa B*) w wyjątkowo atrakcyjnych cenach promocyjnych. Stale zmieniający się asortyment produktów używanych pochodzi głównie z wystaw, targów bądź prezentacji. Wszystkie elementy artykułów outletowych są w pełni sprawne - zostały sprawdzone i ewentualnie uzupełnione w naszym specjalistycznym warsztacie technicznym. Czasami występują wady wizualne towaru lub opakowania. Otrzymujesz 12 miesięczną gwarancję producenta AL-KO na wszystkie produkty outletowe. Odwiedź AL-KO OUTLET i dowiedz się więcej o aktualnym asortymencie narzędzi ogrodniczych. Znajdziesz u nas również regularnie zmieniające się produkty promocyjne.

Uwaga: Asortyment w sklepach AL-KO OUTLET może różnić się od asortymentu zaprezentowanego w katalogach i sklepie internetowym.

* Co to jest grupa towarowa B? Produkty z kategorii towarów B są często zwracane otwarte - nowe lub używane. Znajdziesz u nas również urządzenia z niewielkimi śladami użytkowania i uszkodzonym opakowaniem. Stan towarów kategorii B jest inny. W tym przypadku są możliwe drobne wady takie jak: ślady użytkowania, brak opakowania, drobne defekty lakieru lub brakujące akcesoria. Niemniej jednak towary kategorii B są w pełni funkcjonalne.

Nasza aktualna oferta outletowa:

Obietnica jakości AL-KO Obietnica jakości AL-KO
Specjalistyczny serwis AL-KO Specjalistyczny serwis AL-KO
Usługa dostawy Usługa dostawy

Wszystkie urządzenia zostały sprawdzone i ukompletowane w naszych specjalistycznym, technicznym warsztacie.

Nasi specjaliści zajmują się konserwacją, przeglądami i naprawami.

Za niewielką dopłatą dostarczymy Twoje urządzenie.

Porady dotyczące produktów

Znajdź dokładnie taki produkt AL-KO, który odpowiada Twoim potrzebom podczas prac w ogrodzie