Sprzedaż artykułów OUTLETOWYCH z gwarancją producenta -

wyłącznie w AL-KO OUTLET
W AL-KO OUTLET można dokonać zakupu artykułów outletowych (grupa B*) w wyjątkowo atrakcyjnych cenach promocyjnych. Stale zmieniający się asortyment produktów używanych pochodzi głównie z wystaw, targów bądź prezentacji. Wszystkie elementy artykułów outletowych są w pełni sprawne - zostały sprawdzone i ewentualnie uzupełnione w naszym specjalistycznym warsztacie technicznym. Czasami występują wady wizualne towaru lub opakowania. Otrzymujesz 12 miesięczną gwarancję producenta AL-KO na wszystkie produkty outletowe. Odwiedź AL-KO OUTLET i dowiedz się więcej o aktualnym asortymencie narzędzi ogrodniczych. Znajdziesz u nas również regularnie zmieniające się produkty promocyjne.

Uwaga: Asortyment w sklepach AL-KO OUTLET może różnić się od asortymentu zaprezentowanego w katalogach i sklepie internetowym.

* Co to jest grupa towarowa B? Produkty z kategorii towarów B są często zwracane otwarte - nowe lub używane. Znajdziesz u nas również urządzenia z niewielkimi śladami użytkowania i uszkodzonym opakowaniem. Stan towarów kategorii B jest inny. W tym przypadku są możliwe drobne wady takie jak: ślady użytkowania, brak opakowania, drobne defekty lakieru lub brakujące akcesoria. Niemniej jednak towary kategorii B są w pełni funkcjonalne.

Nasza aktualna oferta outletowa:

Obietnica jakości AL-KO Obietnica jakości AL-KO
Specjalistyczny serwis AL-KO Specjalistyczny serwis AL-KO
Usługa dostawy Usługa dostawy

Wszystkie urządzenia zostały sprawdzone i ukompletowane w naszych specjalistycznym, technicznym warsztacie.

Nasi specjaliści zajmują się konserwacją, przeglądami i naprawami.

Za niewielką dopłatą dostarczymy Twoje urządzenie.

Porady dotyczące produktów

Znajdź dokładnie taki produkt AL-KO, który odpowiada Twoim potrzebom podczas prac w ogrodzie


Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.