Zostań ambasadorem marki Zostań ambasadorem marki

Ambasadorzy marki AL-KO

Zostań ambasadorem marki AL-KO GardentechKorzystasz z produktów marki AL-KO i sprawia Ci to przyjemność? Możesz zgłosić się jako ambasador marki AL-KO Gardentech. Jako ambasador marki jesteś jedną z pierwszych osób, która może poznać i przetestować nowe narzędzie ogrodnicze AL-KO. Dołącz do nas jako ambasador marki i korzystaj z wielu zalet.

Dzięki swoim doświadczeniom testowym i wskazówkom pomagasz nam stale udoskonalać nasze produkty zgodnie z potrzebami klientów. W ten sposób aktywnie wspierasz naszą misję - "Quality for Life" - i zajmujesz mocną pozycję w rozwoju naszych narzędzi ogrodniczych.Twoje zadania jako ambasador marki AL-KO Gardentech

Testen und bewerten Sie unsere Neuprodukte | AL-KO Markenbotschafter

Przetestuj i oceń nasze produkty

Będąc ambasadorem marki AL-KO poświęcasz swój czas na testowanie naszych produktów. Następnie publikujesz swoją osobistą opinię o testowanym produkcie w określonnych mediach społecznościowych. 

Laden Sie Freunde und Bekannte zum Testen ein | AL-KO Markenbotschafter

Zaproś znajomych do testowania

Jeśli jesteś przekonany do naszych produktów zawsze możesz zaprosić swoich znajomych do zapoznania się z naszymi urządzeniami. Być może oni również zostaną ambasadorami naszych produktów

Geben sie ihre faire Meinung ab | AL-KO Markenbotschafter

Podziel się swoją opinią

Twoja osobista opinia, odczucia z użytkowania sprzętu są dla nas niezwykle ważne.


Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.