SMART DISPLAY + WSKAŹNIK POZIOMU PALIWA

SMART DISPLAY + WSKAŹNIK POZIOMU PALIWA

Numer produktu: 127738 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Łatwa instalacja
  • Wszystko w zasięgu wzorku dzięki inteligentnemu kokpitowi
  • Zestaw modernizacyjny pasujący do wszystkich traktorów ogrodowych Premium solo® by AL-KO, produkowanych od 2014 roku
  • Wyświetlane wszystkie informacje takie jak: pozostały czas koszenia, wydajność koszenia, prędkość jazdy, godziny pracy itp.
  • Wskazówki dotyczące zastosowania w przypadku błędów

Zestaw modernizacyjny Smart Display

Inteligentne koszenie. Dzięki wyświetlaczowi smart-drive możesz odczytywać dane takie jak prędkość, czas poprzedniego koszenia, wskaźnik paliwa itp. z kokpitu smart-drive podczas koszenia. Twój smartfon przymocowany do solidnego uchwytu na traktorze ogrodowym pełni rolę kokpitu.

Szczegóły techniczne zestawu modernizacyjnego Smart Display

Zalety dla użytkownika:

·         Powiadomienie o określonych terminach konserwacji (np. wymiana noża, wymiany oleju itp.)

·         Regularny kontakt między sprzedawcą a klientem końcowym za pośrednictwem aplikacji

·         Dzienniki konserwacji i notatki

Co wyświetla:

·         Pozostały czas pracy

·         Napięcie akumulatora

·         Efektywność koszenia

·         Aktualny czas pracy

·         Licznik motogodzin

·         Prędkość

·         Nachylenie

Sprzedaż zestawu modernizacyjnego Smart Display

Zestaw modernizacyjny Smart Display można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.

...

Dane techniczne

Numer produktu 127738
EAN

Pobierz instrukcję obsługi

Instrukcje Download (27.99MB)
Download (13.61MB)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.