Smarte Rasentraktoren | solo® by AL-KO Traktoren

Inteligentne koszenie traktorami premium solo® by AL-KO

Dzięki inteligentnemu kokpitowi nowych traktorów ogrodowych solo® by AL-KO możesz podczas koszenia odczytywać dane, takie jak prędkość, wydajność koszenia, nachylenie i wiele więcej, bezpośrednio ze swojego inteligentnego kokpitu. Twój smartfon, który jest przymocowany do traktora w wytrzymałym uchwycie, pełni rolę kokpitu.

Warto wiedzieć: Wszystkie traktory ogrodowe premium od solo® by AL-KO wyprodukowane w 2014 roku lub później mogą zostać zmodernizowane do inteligentnych traktorów za pomocą naszych akcesoriów.

Korzystanie z inteligentnego kokpitu jest takie proste

Struktura inteligentnego kokpitu

Smart Cockpit | solo® by AL-KO Rasentraktoren
 1. Wskaźnik napięcia baterii
 2. Wydajność koszenia
 3. Maksymalny pozostały czas koszenia
 4. Wskazanie dotychczasowego czasu pracy
 5. Ogólny czas pracy
 6. Wskaźnik poziomu paliwa
 7. Prędkość
 8. Wskaźnik nachylenia (wartości w dwóch osiach)
Smartphone Halterung | solo® by AL-KO smarte Rasentraktoren

Akcesoria

Serwis & wsparcie

W aplikacji AL-KO inTOUCH znajdziesz te przydatne funkcje:

 • Powiadomienie o zbliżającej się konserwacji, dzięki czemu nie zapomnisz już o wymianie oleju lub noża
 • Dziennik konserwacji, aby wyświetlić zalecane i przyszłe działania konserwacyjne
 • Wygodne śledzenie poprzednich czynności konserwacyjnych
 • Możliwość szybkiego kontaktu ze swoim sprzedawcą
 • Pomocne filmy o produktach
 • Łatwe wyszukiwanie akcesoriów i części zamiennych
 • Podręcznik cyfrowy
Smart Cockpit Screens Service & Support| solo® by AL-KO Rasentraktoren

Zoptymalizuj sposób koszenia i zaoszczędź czas

Czekają na Ciebie następujące inteligentne funkcje:

Aplikacja AL-KO inTOUCH w inteligentny sposób przewiduje i sugeruje przyszłe interwały koszenia w oparciu o tryb pracy, lokalizację, warunki i ogród.

Ponadto możesz wyświetlić historię poprzedniego koszenia inteligentnego traktora. Możesz zobaczyć, ile godzin tygodniowo lub miesięcznie przepracowałeś w trybie jazdy lub koszenia (wymaga połączenia ze smartfonem podczas procesu koszenia).

Smart Cockpit Screens intelligente Mäh-Intervalle| solo® by AL-KO Rasentraktoren

Odkryj inteligentne traktory ogrodowe wyposażone standardowo w inteligentny kokpit


Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.