STALOWY KRZYŻAK ROZŁUPUJĄCY

Numer produktu: 113629 Mała ilość
Zawiera 23% podatek, plus Koszt wysyłki
 • Do pionowych łuparek AL-KO
 • Nadaje się do bardzo twardego drewna
 • Łatwa instalacja
 • Wykonany ze specjalnie hartowanej stali

Pasuje do następujących modeli:

 • Łuparka do drewna LSV 6
 • Łuparka do drewna LSV 7
 • Łuparka do drewna LSV 8

 • Krzyżak jest ze specjalnie hartowanej stali. Zapewnia optymalne łupanie przy nacisku do 8 t. Jest bardzo łatwy w montażu.


  Sprzedaż krzyżaka do łuparek

  Krzyżak można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych, możesz ich znaleźć TUTAJ.

  ...

  Dane techniczne

  Numer produktu 113629
  EAN 4003718058734
  Marka AL-KO

  Ciasteczko?

  AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

  Wykorzystanie danych

  AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

  Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.