SZPULA DO BCA 36 Li

Numer produktu: 113478
OxSaleableIsNotOne: 0 Zawiera 23% podatek, plus Koszt wysyłki
113376
AKKU KOSA MULTITOOL BCA 36 LI Szczegóły
113615
KOSA MT BCA 4030 36 V Szczegóły
Podwójny zestaw szpulek do końcówki podkaszarki BCA 36 Li. Nastawienie żyłki automatyczne (Tipp-Automatik).

  • Materiał: nylon
  • długości: 8m
  • średnica żyłki : 1,6 mm
...

Dane techniczne

Numer produktu 113478
EAN 4003718056631
Typ głowicy tnącej Klasyczny
Regulacja gwintu Automatyka impulsowa
Marka AL-KO

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.