Technologia MaxAirflow

Perfekcyjny przepływ powietrza w obudowie kosiarki i zbiorniku na trawę dla najlepszych właściwości koszenia i zbierania trawy

Liczy się jakość

Wysoka stalowa obudowa i duży kanał wyrzutowy zwiększają przepustowość powietrza o 42%. W rezultacie, w przeciwieństwie do standardowej kosiarki, ścięta trawa nie jest przenoszona płasko do kosza na trawę, ale układana warstwami. W ten sposób kosz na trawę jest skutecznie napełniany od tyłu bez zatykania kanału wyrzutowego.

Twoje korzyści

Rasenmäher | AL-KO MaxAirflow Technology volle Box weniger Pausen
Rasenmäher | AL-KO MaxAirflow Technology optimale Grasaufnahme
Rasenmäher | AL-KO MaxAirflow Technology nie mehr grüne Finger beim Rasenmähen

Pełny kosz, mniej przerw

Dzięki technologii MaxAirflow ścięta trawa dociera do tylnej części kosza na trawę, co oznacza, że jest wypełniony warstwami, aż do górnej krawędzi kosza, dzięki czemu trzeba go rzadziej opróżniać.

Optymalne zbieranie trawy

Perfekcyjnie wypełniony kosz na trawę usuwa również resztki trawy z kanału wylotowego poprzez zintegrowany tunel kosza.

Nigdy więcej zielonych dłoni!

Dzięki technologii MaxAirflow nawet wysoką i bujną trawę można kosić bez żadnych problemów, bez zbrylania się jej na ziemi lub zatykania rynny wyrzutowej. Dzięki temu ręce zawsze będą czyste.


Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.