AKUMULATOR B 150 Li ENERGY FLEX

Numer produktu: 113280 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Zamienny akumulator litowo-jonowy
  • Niski poziom samorozładowania
  • Wysoka żywotność
  • Pasuje do wszystkich urządzeń z linii AL-KO Energy Flex
  • Brak efektu utraty pojemności
  • Możliwość ładowania w dowolnym momencie

Najczęściej kupowane razem

519,00 zł
Ten produkt
259,00 zł
Duża ilość
185,00 zł
Duża ilość

Łączna cena wszystkich produktów

963,00 zł *

Dane techniczne

Rodzina akumulatorów AL-KO ENERGY FLEX 40V max.
Maksymalne napięcie w V 40
maksymalny ładunek elektryczny 4
Marka AL-KO
Instrukcje Download 0 (0.00P)
Deklaracje zgodności Download 0 (0.00P)
Karty charakterystyki Download 0 (0.00P)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.