NOŻYCE AKKU GS 7,2 LI MULTI-CUTTER

Numer produktu: 113371 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, plus Koszt wysyłki
  • Sprytne urządzenie akumulatorowe do cięcia krzewów, trawnika, żywopłotów i do cięć ozdobnych.
  • Brak efektu pamięci - ładowanie możliwe w każdej chwili dzięki technologii litowo-jonowej
  • Prosta i szybka wymiana ostrza
  • Wysoka żywotność
  • Lekkie, poręczne, z mocną baterią

Najczęściej kupowane razem

275,00 zł
Ten produkt
95,00 zł
Duża ilość

Łączna cena wszystkich produktów

370,00 zł *

Dane techniczne

Opcjonalnie przedłużka tak
Marka AL-KO
Instrukcje Download 0 (0.00 B)
Deklaracje zgodności Download 0 (0.00 B)
Karty charakterystyki Download 0 (0.00 B)


Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.