Dzięku akumulatorowej dmuchawie do liści można łatwo i bardzo szybko usunąć liście z płaskich powierzchni.
Bezprzewodowa dmuchawa do liści AL-KO LB 4250 Powerflex
Jest to urządzenie mobilne pozwala na wydajną pracę bez kabla zasilającego. Dmuchawa nie emituje szkodliwych spalin. Zaletą produktu jest możliwość szybkiego i sprawnego demontażu urządzenia co pomaga w przechowywaniu.
Dane techniczne akumulatorowej dmuchawy do liści AL-KO LB 4250
Dmuchawa do liści AL-KO LB 4250 Powerflex wytwarza powietrze o natężeniu przepływu 870 m²/h i prędkością 250 km / h . Przy wadze zaledwie 2,2 kg (bez akumulatora) praca jest łatwa i nie wymaga dużego wysiłku. Bezszczotkowy silnik jest wyposażony w tryb Power i nadaje się również do mokrych liści.
Sprzedaż akumulatorowych nożyc do żywopłotu AL-KO HT 2050
nożyce akumulatorowe można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.