ODKURZACZ DO LIŚCI 750 P SOLO BY AL-KO

Numer produktu: 127141 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa

Najczęściej kupowane razem

2.999,00 zł
Ten produkt
689,00 zł
Duża ilość

Łączna cena wszystkich produktów

3.688,00 zł *

Spalinowy odkurzacz do liści - idealny do zbierania liści z dużych powierzchni. Kosz o pojemności 200 litrów pozwala na efektywną pracę bez częstych przerw na opróżnianie. Turbina ssąca dodatkowo rozdrabnia liście zmniejszając ich objętość. Odkurzacz solo by AL-KO posiada także cztery duże koła które ułatwiają poruszanie w każdym terenie. Wygodna, ergonomiczna kierownica i mocna zwarta konstrukcja stalowa sprawiają iż pracą staje się przyjemnością. Możliwość wyposażenia w opcjonalną ssawę z wężem o długości aż 3 metrów gwarantuje dotarcie do wszystkich zakamarków ogrodu. Mocny silnik B&S dopełnia całości.

-

Dane techniczne

Primer tak
Moc w kW 2
Waga netto w kg 36.1
Obr./min 3000
Regulacja ssania 4-stopniowe pojedyncze koło
Pojemność w cm³ 140
Moc w KM 2
Ilość cylindrów 1
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 86
pojemność kosza 200
Gwar. poziom hałasu w db(A) 98
Typ silnika 2-suwowy
Materiał skrzyni ładunkowej Materiał
Wartość K w m/s² 2
Linia Premium
Waga brutto w kg 42.26
Rodzaj napędu Spalinowy
Możliwy błąd pomiarowy w dB(A) 2
Marka solo by AL-KO
Ssanie automatyczne Nie
Czy można zaciągać liście? Tak
Wartość drgań w m/s² 6
Poziom hałasu w dB(A) 96
z zaczepem Tak
Instrukcje Download 0 (0.00P)
Download 1 (0.00P)
Deklaracje zgodności Download 0 (0.00P)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.